Vicdanınız çöpte mi kaldı?

Onca babasız varken nasıl babanızla ilgili sorular yazıp üstelik babanızla olan fotoğrafı koyup paylaşabiliyorsunuz?
Vicdanınız çöpte mi kaldı ?

Bende babalar gününü kutladım hediyemi aldım ama kendimi onların yerine koyunca batsın bu babalar gününüz dedim. Çok abartıyorsunuz yapmayın.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Neyi abartmadan yapabildik ki bugüne kadar? Kendi sevincimizi yaşarken bile illa birilerinin canını acıtacağız :/

0|0
    0|0
  • bence sen çok abartıyorsun. evlatları ölen insanlar var bu ülkede neden 23 Nisan kutlanıyor? özel birgün bu isteyen kutlar, herkes ölecek. evet özenililebilir ama insanların bu günü istediği gibi kutlamalarını engelleyemeyiz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İnce düşüncen için tebrik ederim kardeşim. Ama babasız kalanlarda zamanla hayatın onlara sunduğu gerçekliği kabul etmelidir ki yoluna devam edebilsin. Ben her babam cnmm babam yazısı falan gördüğümde babama bir tane yardırıyorum mesela ama bunu kabulleneli yıklar geçti. Varmış yokmuş önmli değil. Babalar günü de ticari amaçla çıkarıpan emperyalist saçmalıklardan biridir. İnsanların kafasına silah gibi dayatılmış
    Bu gün yaa babamı aramafım ama bu babalar günü boş kutlamak istemiyorum diyen daha sonra yengesinden "cnm biz babana geldik hediyemizi getirdikkutladık buralardaysan senide görelim dedik" telefonunu alınca off ya napıcam ben şimdi hemen nişeyler almalı ve kutlamalıyım diye kafayı yiyen bir arkadaşoma daha şahit olunca ne güzeşde zehirlemişler insanları kurtuluşu olmayan bir mermi gibi dedim :) Babnı seviyorsan hergün sev tebrik et hediyeni istediğin zaman al. Zaten baban bu gün hediye almanı bekler sen başka gün al şaşırsın daha iyi olmaz mı o kadar ince ruhluysan derimkendi kendime :)

0|0
    0|0
  • alakaya maydonoz

0|0
    0|0
Yükleniyor...