Favori Game of Thrones karakteriniz kimdir?

Favori Game of Thrones karakteriniz ve onunla ilgili bir replik paylaşabilirnmisiniz?
Benim favori karakterim Tyrion Lannister peki ya sizin?

1|0
6|18

En İyi Kız Görüşü

• Benim de Tyrion ve Khalessi. Stannisi de severdim sonradan gıcık oldum izlemeyen vardır nedenini söyleyip spoiler vermiyim :D

0|1
    0|0
    • :D adam bir kahinin peşine tutuldu neyse devam etmek istemiyorum :D

• Lekesizleri serbest bıraktığı sahne çok iyiydi. Dracarys dediği zaman zaten ortalık toz duman zaten :D

• Aynen kadın karizma :D

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece 1 sezon görmüş olsakta Eddard Stark diyorum. Game of Thrones un beşiktaşıydı adam, taht oyunları için fazla serefliydi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ramsay bolton :( tabi sizlere ömür :(

0|2
    0|0
    • Tipsizin onde gideni la o

• gereksiz miydi? sosyal medyada gördüğüm kadarıyla hiçte gereksiz değildi müthiş bir oyuncuydu açık ara adamın mimikleri bakışları harikaydı.. İşkence yaptığı iki kişi de theon ve sansa da haketmişti valla

• Starklar a ilk bolumden beri ihanet ediliyor ARYA ve Jon buna son verecek. Arya hic kimse olmus son bolumde gordugum kadariyla

• Khal Drogo

0|1
    0|0
  • Yeni basladim henüz 2. Sezondayim , ama cüce yi tuttum sanki onlardan değil gibi , tatli küçük şeytan😂

0|1
    0|0
    • Aynen bende yeni başladım dizi süprizlerle dolu. Cüce en zekileri fakat ailesi tarafından hor görülmüş sürekli. En cesurları aynı zamanda ileriki bölümlerde farkediceksin :D

• İndirirler yakin da onu, bacak kadar sıpa yüzünden arya ya çok üzüldüm erkek fatma gibi gezdiriyorlar çocuğu , :)

• Aryanın kurtardığı adamı hatırlıyormusun? yanmaktan kurtarmıştı. Jaqen H'gar

• jon snow

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

Yükleniyor...