Sizce bir ülkenin dini veya milleti var mıdır?

Sizce bir ülkenin dini veya milleti var mıdır? Hem yorumlarınızı alalım hemde anketi işaretleyelim arkadaşlar.

• Ülkenin dinide milleti de olamaz
    43% (6)17% (1)35% (7)Oy Ver
  • Ülkenin milleti vardır ama dini yoktur
    29% (4)83% (5)45% (9)Oy Ver
  • Ülkenin dini vardır ama milleti yoktur
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Hem dini hem de milleti vardır.
    28% (4)0% (0)20% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Dini de milleti de olmaz.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• b dedim.

0|0
    0|0
  • ülkenin milleti olur ama dini olmaz yok orası müslüman ülkesi burası hrsitiyan ülkesi dediğimizde insanlara göre berirleniyor hangi dinden insanlar daha çoksa hangi din daha çok yaşanıyorsa onu diyorlar ülke ülkedir mesala ben hrsitiyan bir ülkede doğdum yaşıyorum ama müslümanım elhamdulillah

0|0
    0|0
  • Püff ne gereksiz bir iş.

0|0
    1|2
  • bı ulkede yasayan ınsanların farklı goruslerı olacagından dolayı dını veya mılletı yoktur

0|0
    0|0
  • ülkenin dini olmaz.

0|0
    0|0
  • boş işler

0|0
    0|1
  • çok karışık ya .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ülkeye göre değişir ancak çoğu ülkede etnik kökeni olmasa da bir milliyetçilik kavramı vardır. Aynı şekilde çoğu ülkede çoğunlukta olan bir din de vardır. Bunların hayattaki yeri ülkenin yönetilişine göre değişir.

0|0
    0|0
  • bir ülkenin ırkı yoktur milleti vardır ama dini yoktur Millet o ülkeye ait toplumdur ırkı ne olursa olsun ama dini kesinlikle yoktur Olmamalıdırda

0|0
    0|0
  • dini olmaması lazım ama mlsf vardır.milleti olmalı ama kapsayıcı bişey olmalı herkese hitap etmeli

0|0
    0|0
  • o ülkenin hangi ülke olduguna baglıdır mesela isviçre nin bayragında saf haç vardır

0|0
    0|0
  • Olmaz .Ülkenin dini olamaz ama insanların olabilir.

0|0
    0|0
  • anayasasında yazıyorsa bittabi vardır.

0|0
    0|0
  • Resmi bir dini olmayabilir Türkiye gibi ama millet olmadan ülke nasıl olacak oradaki mantığı çözemedim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...