10 - 12 yaş arası için hikaye konuları ne olmalı?

Merhabalar kalemime güveniyorum, bu yüzden çocuklara yönelik hikaye yazmak istiyorum 10 - 12 yaş psikoljisi nedir nasıl olur? Onlara hitap edecek psikoloji hikaye konuları nasıl olabilir?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ders verici olmalı aynı zamanda eğlendirici olmalı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 10-12 yaş 7. 8. sınıf oluyor heralde. O yaşlarda aşka meşke çok meraklı oldukları için imkansız aşktan imkanlıya dönüşen konular uygun olur. Zaten o yaşlarda bad boy sevdası var. :)

0|0
    0|0
    • çocukların kafasını boşlukla doldurmak istemiyorum

• seviceği şeyler boşluk. Tutmasını istiyorsan olması gerektiği gibi değil olmasını isticekleri gibi yazıcaksın. O yaştaki bir çocuktan olgunluk ya da düzgün bir şey bekleme :)

• bu düşünceler bu şekilde olmalarını sağladı.

• Ergenlige gecis oldugu icin bu donemde ergen bireyler kendini efsana zanneder. Kendilerinde kusur gorduklari seyi buyuturler sivilcesi cikti misal herkes ona bakiyor sanar saklamaya calisir vs

0|0
    0|0
  • Tarihi olabilir

0|0
    0|0
  • geleceğe yönelik aile baskıları, iyi insan olarak yetişmeleri için önemli olan tavsiyeler örnekler vs, okul hayatlarında ki aile yaşamındaki meslek seciminin o yaşta kafalarında yer alması.

0|0
    0|0
    • bunlar biraz daha lise konuları sanki. ya da sen erken yaşlanışsın :)

• ya hahaha :D burda da mı çıktı off :D :D bıktım bu lafı duymaktan valla gencliğim gitti gibi davranıyorum off of :D

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...