Psikolojik konulu film önerisi?

Şizofreni, çoklu kişilik bozukluğu veya diger psikolojik rahatsizliklari konu alan begendiginiz filmleri tavsiye edebilir misiniz?

İzlediklerim : Fight club, Mr. Brooks, A Beautiful Mind, Identity, 6th Sense, Revolver, Memento, Donnie Darko, Machinist The Others...
( Listelerken farkettim baya da film izlemisim :) İlgilenenlere tavsiye ederim :) )

1|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• Mr. Brooks izleyene pek rastlamamıştım:)
    One flew over the cuckoo's nest, awakenings, ben x, we need to talk about kevin, rain man, black swan, the jacket. ... diye uzar gider.

0|1
    0|0
    • Listeden kevin ve the jacket i izlememişim sadece onları izliycem ins. Zayıf bir hafızam var bazılarını nette arattıktan sonra izlediğimi hatırlayabildim ayrıca hafızamda yer alıcak kadar da beğenmemişim galiba :) Daha çok yeni yapımları seviyorum çok eski olmamalılar mesala rain man ı sırf o yüzden izlemiyorum :) Teşekkür ederim :)

• Unuttun degil mi? :(

• 2ay

Buldum seni :) İzledin mi filmi? :D

En İyi Erkek Görüşü

• I saw the Devil'i izle. Psikopat kişilik bozukluğu hakkında.

0|1
    0|0
    • Kore filmiymis ustelik oldboydaki aktor de var. Bunu izliycem ins. Tesekkur ederim :)

• Rica ederim. Sağlam filmdir. Hem müzikleriyle, hem de psikolojisiyle. İzlemeye bıkmadığım bir filmdir.

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 9

• Mistır robot. d

0|1
    0|0
  • esaretin bedeli. forhost gamp. yani tom hank ın bütün filmlerini tavsiye ederim bide adaletin peşinde.

0|1
    0|0
  • +18 ancak sırpski film bu konuda zirvedir.

0|1
    0|0
  • Srbian film

0|1
    0|0
  • Binalarla alakalı gün ışığım vardi

0|1
    0|0
  • 25. Saat edward norton filmidir fenadır

0|1
    0|0
  • Identity yi izle. Tam istediğin gibi bir film. Ya da Orphan ı izle.

0|0
    0|0
  • yağmur adam-otizm-wilber ölmek istiyor-intihar ve depresyon-saklambaç-şizofren bir psikiyatristin hayatı-

0|1
    0|0
  • bu izlediklerin arasinda borderline kisilik bozuklugunu ele alan film hangisi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...