Türk filmleri ve dizileri niye bu kadar kötü sizce?

Hakkatten o kadar kötüler ki, entrikadan başka bir şey veremiyorlar, tamamen zaman kaybı. Çok basit düşünüyorlar.

0|1
11|10

En İyi Kız Görüşü

• Zeka yok ondan

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Türk dizilerinin problemi bir bölümün iki saat ve bir sezonun 45 bölüm olması. Eğer bölüm süresini bir saate, sezonluk bölüm sayısını ise ortalama olarak yirmiye düşürürlerse çok daha başarılı ve dolu çalışmalar ortaya koyabilirler.

Ha bir diğer problem ise sürekli çekimde olmaları. Sete girip, tüm sezondaki bölümleri çekip öyle yayınlamaya başlamaları daha iyi olur. Böylece üzerinde pozitif oynama şansı daha yüksek olur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kesinlikle kötü. Ve artık kendi dizilerini yapamadıkları için hep asya ülkelerindeki dizileri uyarlıyorlar.

0|1
    0|0
  • Kendini yönetmen ve guzelligiyle oyuncu sananlar olsugu icin

0|2
    0|0
  • Aynen katılıyorum

0|1
    0|0
  • hep aynı kurgu aynı tarz karakterler biraz yaratıcılık gerek hep çalıntı çakma konuları kurguluyorlar

0|1
    0|0
  • Nabza gore şerbet..
    Mesela reyting kumandaları daha orta halli kesime veriliyordu sonra köylere verilmeye başlayınca dizilerin konusu kaydı koy töre vs ye dondu.. ayni hikaye iste.. popülasyonun kapasitesi ortada

0|0
    0|0
  • Alttarafi dizi ve film bence o kadar da kotu degil yani dizi nasil olmali ne istiyosunuz merak ediyorum :D

0|0
    0|0
  • Hep aynı konu çünkü izleniyor. Zengin çocuk fakir kız, aşk beşgeni devamlı zırla zırla başka bir şey yok

0|0
    0|0
  • tek tip yasak aşk yalan o kadar yabancılara bir bakıyosun herşey var herşey adam kaçırdığı adamın bacağını kesiyo pişiriyo geri adama yediriyo gel bunu türk dizisinde ara

0|0
    0|0
  • Hep aynı konular ve basit olaylar işleniyor o yüzden

0|0
    0|0
  • Diziler sadece para ve reyting için uydurulmuş saçmalıklar. Asla sanat eseri olduklarını düşünmüyorum. Film izlemeyi tercih ederim, haber dışında televizyon açmam. Ama karşılaştırma yaparsak yabancı dizilerde temelde bir olay oluyor onun üzerine aşk ekleniyor, bizim dizilerde ise temelde aşk oluyor onun yanına entrika, yalan, ihanet vb ekleniyor. Ayrıca süreleri de uzun ve her yaz aynı senaryoları görüyoruz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Özellikle yapılıyor , eğitici bir dizi olsa anında keserler. Amaç sadece reyting kazanmak degil aynı zamanda halkı aptallaştırmak.

0|0
    0|0
  • berbat ve zaman kaybı hepsinin konusu aynı aşk meşk

0|1
    0|0
  • arz talep meselesi. millet böyle oldukça önümüze gelenlerde böyle olacak

0|1
    0|0
  • Klişeler, uzatmalar...

0|1
    0|0
  • Kötü gerçekten. Ezel iyidi ilk sezon sonra o bile poka sardı 😅😅

0|0
    0|0
  • Hiçte bile

0|0
    0|0
  • Haklısın dostum

0|0
    0|0
  • Hitap ettiği kitleye göre senaryo yazıyorlar, onlar da haklı.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...