Geceye bir söz bırakmak ister misiniz?

Hadi hep beraber geceye bir söz bırakalım alan farketmez. Ben matematiği sevdiğim için matematikle ilgili söz yazayım. '' Matematikte zekadan önce sabır gelir.'' Cahit ARF buyrun sizide bu etkinliğe davet ediyorum :)

0|1
9|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir. benim fikirlerimi ve duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu yeterlidir.

0|1
    0|0
    • Neden gizli oldun ki hocam Atatürk gibi bir liderin sözünü paylaşmışsın gizlenmene gerek yok :)

• haklısınız söz Atatürk ün.

Kızlar Ne Diyor 8

• Boşverrr bırak kader yakışanı yasatsin

0|1
    0|0
  • Evet, sevmek ve şevişmek için saklanıyoruz.. Ama birbirimizi ortalıkta katlediyor, göz göre göre yakıyoruz. En doğal ve içgüdüsel olanı, üstelik de yürekten geleni ise ayıp saydığımız bir dünya burası..

0|1
    0|0
  • Nefret edecek kimse bulamadığınız zaman kendinizden nefret edersiniz.
    Chuck Palahniuk

0|1
    0|0
  • Söz..

0|1
    0|0
  • Kovalamaktan ibaret hayat, hevesini, hayalini ve kendini

0|1
    0|0
  • bnde hic sevmedim bu matematigi :/

0|1
    0|0
    • Matematik sevgili gibidir. İlgi ister şefkat ister tekrar ister bir adım atsan o sana 10 adım atar :) matematik bilmenin çok faydası vardır aslında :) sevmeyi dene

• Hahaaa ya vallah oyld yaklsstim ona ama biturlu sevmedigi Beni bu Mathematik😂😂

• O zaman bırak akışına gitsin ya da sana ters bir öğretmen gelmiştir. Matematiği zor öğrenen birinden öğreneceksin o hayatı kolaylar bende zor öğrendim ama iyi öğrendim :)

• susunca olmuyor sövün

0|1
    0|0
  • Evet iyi. geceler

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...