Tunus kadar olabilecek miyiz acaba?

Tunus deyip geçmemek lazım. Adamlar yine harika şeyler çıkarmaya başlamışlar. Bu tarzda bu kadar dinleyicisi olduğu halde neden hâlâ üretemiyoruz? Üretiyorsakta neden destek vermiyoruz?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• normal şarkı işte beni çok etkilemedi :(

0|0
    0|0
    • Normal algılanırsa òyle fakat işi teknik olarak değerlendirince pek normal gibi değil.

• Yok manga gibi değil. O kadar uyduruk değiller. Oryantal pek dinlemem aslında ama bu adamlar bir başka. Ben aslında Deathcore'cuyum. Bu grubu uzun süredir takip ediyorum. Arap ezgisini batı ezgisine çok iyi harmanlayabiliyorlqr. Diğer şarkılarına bir bak derim. Yani verdiğin epica örneği, tamam bende severim bu şarkıyı gitaristi brutal yapmasın yeterki... neyse madem şarkı öneriyoruz...

www.youtube.com/watch?v=hf04EYSifjE

• Hayır olamayız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• çok yönlü olup kompleksli olmamak ama geleneksel dokundanda korkmadan yeni ve özgün değerler üretecek genç enerjiler var mı diye sorgulamak gerekiyor.

0|0
    0|0
    • Genç enerji çok fazla. Bu işle uğraşan bu işe gönül veren üretmek isteyen çok kişi var. Ama sadece bukadar. Ne destek var, ne teşvik var.

• enerji varsa şayet bu sevindirici.. destek ve şartlar ne yazık ki kişisel özveriyle oluşturulacak

Yükleniyor...