Neden avrupa sevilirken?

afrika ya da asya sevilmiyor neden asya'ya gitmek istemiyor kimse halbuki japonya, malezya guney kore de daha iyi is yapilabilir

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yoo ben Avrupayı da sevmem dünyayı sömürdüler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu sevgi ile ölçülecek bir şey değil. Avrupa'nın tercih sebebi gelişmiş olması, güvenli ve daha medeni olmasıyla açıklanabilir.
    Afrika, Asya gibi bölgeler tekinsiz. Hayatınıza mal olabilecek bir çok tehlike var bu bölgelerde. Daha vahşi, saldırgan ve beklenmedik olaylar mevcut.
    Japonya Asya'dan ayrışmakta. Aynı şekilde Güney Kore'de. Fakat oralara da mesafe uzak ve kültürleri bambaşka. Benim Güney Kore'li tanıdıklarım vardı. Aynı masada yemek yemek istemezsiniz. Ağızlarını şapırdatarak yiyorlar. Bir gün bir tanesini dövmeme ramak kalmıştı.
    Bizler Avrupa'ya yakınız. Aklımız avrupalılara daha çok benziyor.
    Çin'de yaşadıklarımızı anlatsam şaşırıp kalırsınız.

Olaya ticaret olarak bakıyorsanız paranın dini, dili ve ırkı olmaz. Nerede ekmek varsa oraya gideceksiniz.

0|0
    0|0
    • biz avrupalilara da benzemiyoruz

• ama ayni ulturde degil turkler norveclilerle, ruslarda aynia lfabeyi kullanmiyor ama onlar ayni kulturden

• Lütfen yazdıklarımı bir daha okuyun.
      Aynı kültür demedim. Yakın olduğumuzu belirttim.
      Birazcık dikkat etmek sizi bu tür hataları tekrarlamaktan alı koyacaktır.

Ruslar ile İskandinavları aynı kefeye mi koyuyoruz?
      O zaman biz Bulgarlar ve Yunanlar ile kardeş oluyoruz. 400 Yıl birlikte yaşadık. Norveç ve İsveç tarihte hiç bir zaman Rus toprağı olmadılar.

• İngilizce 10 kelime öğrenip telafuz edebilen sular seller gibi ing. konuşup avrupa merakına giriyor o yüzden.
    Wall Street onları bekliyor zaten.

0|1
    0|0
  • Özentilik ve Hollywood

0|0
    0|0
  • dünyanın hazırladığı sistem işte, amerıkan oyunları :d

0|0
    0|0
  • Dil meselesi canım

0|0
    0|0
    • ne diliymis

• Lisan çok önemli bir etken.
      Bizler biraz eğitim görerek zaten avrupaya adapte olabiliyoruz. Bunu görmek için orada yaşayan gurbetçilerimize bakmak yeterli.
      Özellikle Asya'da

• Özellikle Asyada aynı dilden konuşamamak ve ingilizceye hakim olmamaları büyük dezavantaj.

• Sevdiriliyor
    Tıpkı atatürk gibi
    Zorla

0|0
    0|0
  • kültürden

0|0
    0|0
Yükleniyor...