Kapat

Parise gitseniz nereleri kesinlikle gormek isterdiniz?

Parise gitseniz nereleri kesinlikle gormek isterdiniz? iki gun parise gitme imkaniniz olsaydi nereleri gezmek isterdiniz nerde ne yemek isterdiniz?nerde resim cektirmek isterdiniz?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• resim değil fotoğraf :D eiffel kulesi klasiği yapmayacağım çünkü bildiğim tek yer orası. ne paris'e gitmek gibi bir amacım var ne de hevesim. olur da gidersem her yerini gezer, her yerde fotoğraf çektiririm neden tek bir tane hakkım olsun ki :)

0|0
    0|0
  • Club de Paris, cafe le petit öneririm ^^

1|0
    0|0
  • paris hakkında hiç bir fikrim yok ancak 2 günüm varsa hiç uyumadan her yerini her bir noktasını gezmek isterdim

0|0
    0|0
  • fransayıda fransızıda pariside sevmem ama her gittiğimde eyfel kulesi olmazsa olmaz zaten birde disneyland iyidir candır :)

0|0
    0|0
  • Paris hiç güzel değil çok kirli bir havası var. Saçma sapan bir kule var sanki oraya gidince aşkınız alevlenecek. En güzel yerler İsviçre ve venedik.

0|0
    0|0
  • eyfeli

0|0
    0|0
  • oranın keranelerine giderim .bide o kule var ya o kule..

0|0
    1|0
  • gecen şanzelizeydim arkadaslarla caddede biraz gezındık işkembeci mahmut abinin orda bı corba ıctım offf anlatamam sıze parise ilk gittiğinizde oraya gidin tavsiye ederim sonra köfteci hayri abide var oraya da ugrayın

1|0
    0|0
  • dur Google earth den bakayım :)

0|0
    0|0
  • her yerinde çektir

0|0
    0|0
  • parise gidelim de ne gördüğümüz önem li değil :p

0|0
    0|0
  • louvre müzesini görmeyi gerçekten çok istiyorum. Eiffel kulesini zaten görürüm

0|0
    0|0
  • Arc de Triomphe

Champs Elysees

Eiffel

Buralari zaten fix goreceksin. Benim sana tavsiyem 3-5 mekan olacak. Hem yemekleri, hem sokaklari cok otantik...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Paris ten iyi yer bulamadinmi soran ?

yok eger sen geliyorsan soyle...sana parisi nasil altini ustune getirirsin ogreteyim :)

0|0
    0|0
  • Parisi neden bu kadar buyutuyorsunuz anlamiyorum surda guzel memleketimiz dururken..

0|1
    0|0
  • Louvre Müzesi'nde Mona Lisa'yı görürdüm.

0|0
    0|0
  • Paris'e gittim çok güzel bir yer herkesin gitmesini tavsiye ederim özellikle eyfel kulesi

0|0
    0|0
  • Gitmeden önce bir arastırırdım nereye gidilmeli diye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...