AİLEM BENİM HAYALLERİMİ YIKIYOR NE YAPMALIYIM?

Ben "Güzel Sanatlar Lisesi" kazanmak için çok uğraşıyorum. Oyunculuk bölümünü kazanmak istiyorum, oyunculuk yeteneğim var ve bu boşa gitmemeli ama ailem yapamazsın diyor. Neymiş efendim, oyunculuk bölümü okusam da dizilerde oynayamayabilirmişim. Ya ben bunu istiyorum ama normal bir meslek için zorluyorlar! Ne yapmalıyım?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• kendi kararını vermelisin diyeceğimde siteyi çocuk parkına çevirdiniz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hele bir okulunu kazan o zaman ailence güzelce konuşun.

Kişisel olarak görüşüm oyuncu olmak için çok çaba harcanmalı ve maalesef kişi çok güzel yakışıklı ve uzun boylu olmadıkça alt rollere mahkum kalıyor kısalar çirkinler örnekleri yeterli değil hala.

Adam gibi oyuncular tiyatro kökenli bana göre. Oyunculuktan anlamayıp ekranda kasıntı duran bi' dünya gereksiz oyuncu kisvesinde çok itici buluyorum.

Çok hırpalanıp beş kuruşsuz ve bunun verdiği psikolojik yorgunlukla baş etmek yerine düzgün bir iş ev hobi olarak oyunculuk daha mantıklı bence.

Sen de böyle yap demiyorum kardeş bu benim hayatımda böyle.

Sen de çok iyi oyuncu olursun belki bilemem ama bu şans düşük Fahriye Evcen' e bile Oya Aydoğan film için aracı olmuş geçen haber sitesinde haber bağlığıydı sağlam bağlantılar.

Bu ülkede şöhret olmak için kasetleri çıkan şarkıcı ve ünlü takımı da var. Camia da sağlam değil. İyileri tenzih ediyorum şükür hepsi bozuk değil ama kurt kapanı o sektör.

Temkinli olmanı öneririm sana bi' tek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ailen de haklı.

0|0
    0|0
  • Oyunculuk yeteniğinin olduğunu nasıl anladın?

0|0
    0|0
  • düşün ki oyunculukta eger çok iyi bir dizide olmazsan ve ün kazanamazsan aldıgın paran sana bir süre yeticek ama kadrolu bir memur olsan yüksek yerde her ay paranı alcaksın kimseye muhtaç olmayacaksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendi hayallerin ya da ailenin hayatı karar vermelisin ama dizi sektörünün de öyle güzel olmadığını biliyorsun orada karşılık ilişkisi vardır eğitim tabi ki önemli ama kimseyi kara gözü kaşı için almazlar dikkat etmelisin faydalanmak isteyenlere

0|0
    0|0
  • İki tane üniversite okuyabilirsin

0|0
    0|0
  • Tercihlerini onlarsız yap sen yaşayacaksin bu hayati onlar degil

0|0
    0|0
Yükleniyor...