Italya'da gezilecek nereler var ?

Arkadasima bir hediye hazirlayacagim da onun icin italyaya gidince yapilacak , gezilecek yerleri ogrenmek istiyorum.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Floransa,Venedik,Vatikan muhakkak görülmesi gereken yerler.İtalya'da her yer tarih.Ora Dante'nin evi,bura casanova'nın evi,yok burada Romeo serenat yaptı,gepetto'nun kasabası diye turizmin suyunu çıkarmışlar.Napoli de güzel şehir bence,yan kesicilere dikkat.Pisa kulesine gidip klasik bir fotoğraf çektirmek lazım.Adalardan Bruno adası şirin bir ada.Pizza ve makarnanın en iyisini yemelisin.Para vermekten kaçma.Porto fino adası da süper link

Como gölü doğal güzellik olarak iyi.Bol bol müze gezebilirsin.Floransa ve Milano'daki müzeler çok iyi.Ipod,iphone vs kullanıyorsan güzel rehber appler var,ben çok faydasını gördüm.İtalya'da sıra beklemeye alışmalısın.Adamlar müşteri geldi filan diye hiç sallamıyorlar.Son olarak Roma'da gelato dondurmasını yemelisin.Giolitti diye bir yer vardı. İyi eğlenceler dilerim

eski cevaplar serisi 2. cilt

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Güneyden başlayarak gidilecek yerleri yazıyorum ( en azından bildiklerim )

Venedik, Verona, Garda, Milano (üşenmezsen Fransaya geçip Nice, Monako, arada San Remoya da uğrarsın hem)

Floransa, Pisa, Siena bölgesindeki ortaçağ kasabaları

Roma, Napoli, Pompeii

Daha da aşağıya ineceğim dersen Sicilya, Palermo...

0|0
    0|0
  • gitmedim ama pisa kulesini merak ediyorum

0|0
    0|0
  • iki üç tane kiliseye git pizza klesini ziyaret et pisa katedraline git zaten yan yanalar bide pompiye git venedikte bir kayık turu ve eve dönüğş

0|0
    0|0
  • pompei yanardağının külleri :)))

0|0
    0|0
  • roma floransa venedik yeterli

0|0
    0|0
  • Como Adası..

0|0
    0|0
  • Roma 2-3 gun