Küçüklüğünüzün şarkıları ya da küçükken dinlediğiniz müzik grupları nelerdir?

Evanescence, linkin park, Metallica, mıchael jackson, Boomfunk mcs gibi inişli çıkışlı tarzlardan geçsekte Metal de işi bitirdik elhamdulillah :=) Sizinkiler hangileriydi?

0|0
16|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Metallica slayer slipknot ay ne dönemlerdi ya siyah göz makyajı hertaraf prising o dönemleride allahın izniyle atlattık

0|1
    0|0
  • Grup Hepsi , Blue filan vardı grup olarak. Şarkı desen orta okulda Tarkanın arar bulurum izini gibi bişeyi vardı dillerden düşmezdi bir de o dönemin pop star yarışmasındakilerin albümü aaa gülben ergen uçacaksın da geldi aklıma, petek dinçözü de unutmayalım :)

0|1
    0|0
  • İsmail yk :/ ama simdi cok sukur metal

0|1
    0|0
  • Grup hepsi 😒🔫

0|1
    0|0
  • Şebnem Ferah dinlemeye 11 yıl once başladım, hala dinliyorum :)

0|1
    0|0
  • Grunge grupların hepsi.

0|1
    0|0
    • Harikasın bende dinlerim ama Zaten efsane Nirvana ve Stone temple pilots un yeri daima ayrı kalacak heralde :)

• Aynen onu söylemek istedim aslında bir kaç şarkılarını biliyorlar ama tarzı rock diye tanımlayıp geçiyorlar bunu söylemek istedim de fazla dolaylı yoldan gitmişim :)

• Öyle olmuş :) çoğu da ortama ayak uydurmak için dinliyor zaten sorsan grup hakkında bir şey bilmez.

• Blue grubu vardı daha sonra dağıldı onu çok dinlerdim gerci arasıra yine dinliyorum

0|1
    0|0
  • grup vitamin :D

0|1
    0|0
  • Grup vitamin.. 😂😂

0|1
    0|0
  • Britney Spears , Teoman duman

0|1
    0|0
  • blue grubu vardı

0|1
    0|0
  • Justın biebrr hala ınna selena gomez fayde şimdi eskiden paramore avril lavinge

0|1
    0|0
  • Abi blue dinliyoduk ya. BLUE shshsvsvsbsbsvsvba

0|1
    0|0
    • HAhahah Blue cu çokmuş ya metalden önce dinlerdim bende valla

• Aynı adamdan bahsediyoruz :) Zayıfken çok iyiydi de kas yığınına döönüşünce kötüleşti. Zaten hayvan gibi kas basan erkekleri anlamıyorum sporu bırakınca ve kilo almaya başlayınca derileri sarkıyor çoğu da bunu görmezden geliyor ilginç

• Hepsi, cankan 😂😂

0|1
    0|0
  • Grup vitamin
    Ayna

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...