Okudugunuz en etkileyici kitapları ve sevdiginiz yazarları yazsın?

Okudugunuz en etkileyici kitapları ve sevdiginiz yazarları yazsın?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Mülksüzler Ursala K. Le Guin
    Böyle Buyurdu Zerdüşt Nietzsche
    Foucault bütün kitapları
    İnce Memed Yaşar Kemal
    Ve Ahmet arif Sabahattin ali Murathan mungan gibi şairler gerçekten çok etkiliyiciler

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Desem öldürürler, demesem öldüm. Nonoş reis, nonoşum devlet!
    www.birazoku.com/.../...mesem-oldum-ismet-ozel.jpg

1|0
    0|0
  • Kuran - Allah.

1|0
    0|0
  • franz kafka dönuşum çok eğlenceli bir kitap bence :D

1|0
    0|0
    • bir arkadasla tartıstık yeni bakıs acısı kazandım, onun icin bir daha okicam :D bir büyük böcek bir küçük böcek kafayı yedim.

• bende okudumda kuçuk diyor adamlar masanın ustune kuçucuk çizmiş öbur sayfaya bakıyom kapı kadar kapıdan içeri giriyo :D bu arada tabiki en değerli kitaplardan birini unutmayalım NUTUK :D

• onu okumadım. Okim. Y bazen kapıyı acmaya calısıyor, bazen tabloyu komple kapıyor, bazen yatagın altına sıgamıyor...

• Kürk mantolu Madonna
    Bir gün tek başına
    Satranç
    Bilinmeyen bir kadının mektubu.

1|0
    0|0
    • Satrancı önerin üzerind aldım ve bitirdim. Güzelmiş

• ÜZgünüm burdan yazışırız işte bu konuda falan :) Ya çok kitap var ya dün 9 kitap daha aldım. Biri bitior tak diğerine başlıorm.

• Bende kitap manyağıyım. :) Oku oku bitmiyor. :) Sanırım listemdekileri tamamen okuyabileceğimi zannetmiyorum ömrümce. :) Kütüphanemde 216 kitap var. 3 tanesi okunacak. Bilerek gidip almıyorum kitap. Önce elimdekileri bitireyim. 20 tane satın almıştım, 3 tane kaldı. :)

• kitap okumam ki

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...