Hikmet Anil Oztekin in eyوallah kitabini okuyan var mi?

Biri hediye etmisti bana imzali olarak Hikmet Anil Oztekin den.. bir iki sayfa okudum siir gibi bazi yerleri ama guzrl bir kitaba benziyor. okuyup bitiren ve fikirleri degisen var mi ne gibi bir katkisi oldu size? ben genel olarak eyvallah demeyi herseye seviyorum yapabildigim kadariyla da yapiyorum ya siz?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Onun ilk kitabini okudum *elif gibi sevmek* şu an 2. sini okuyorum sonra Eyvallah a geçicem. O kitabı bilmiyorum ama yazan adam iyi bir insana benziyor.
    Ramazanda her gün video yayınlıyor linki "https://www. youtube. com/channel/UCr6x-Nmvmbr3BbZyYAbHFDg"
    Şiddetle tavsiye ederim. İnsanı rahatlatıyor biraz daha bağlıyor Yaratana.
    İnsanı kendini niçin geldiğini nereye gittiğini sorgulatıyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Okumadım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bu tür kitaplar sıkıyor. Çünkü hassas bir konu ve yavan kesinlikle anlatılamaz. Dili akıcı olmalı. okumalık Ali lidar tesirsiz parçalar tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Benim şimdiden fikrim değişti bile Arkadaş şimdi ki islam sömürücüleri de hep modern oldu yobazlar bitti modernler başladı Eyvallah yazacak kurnaz arapça و yapıyor ki şekil olsun olmaz vav ters o Eyvallah okunmaz Ey Allah okunur vav harfi de orada ve görevi görmüş olur yani yabancıların yazdığı gibi J&b gibi hal böyle olunca Allah lafsı ayrılı Allah özel isimdir Büyük harfle başlaması lazım gelir Allah'a hiç saygı yok mu madem para kazanacaksınız neden dini alet ediyorsunuz din sizin ekmek kapınız mı diye sorarım adama ben ekmek teknesi oldu islam dini samimiyeti sömürenlerin elinde

0|0
    0|0
  • Yokk

0|0
    0|0
  • Okumadım ama düşünüyorum almayı. Eğer bitirirsen yorumlarını almayı isterim.

0|0
    0|0
  • iğrenç. yazar diye çıktı ortalığa benim yazılarım şiirlrim daha güzel böyle insanların bir tarafı kalktıkça yaktığım şiirlere acıyorum

0|0
    0|0
  • Edebi degeri olmayan bir kitap. Vakit gecirmek için okunabilir ama vay be adam ne yazmıs dedirtmeyen bir kitap ki kendisini yazar olarak görüyorum.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Okumadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...