Evrenin en büyük yıldızının korkunç boyutu hakkında düşünceniz nedir?

Güneş ile evrenin en büyük yıldızı VY Canis Majoris boyutlarının karşılaştırılması
Evrenin en büyük yıldızının korkunç boyutu hakkında düşünceniz nedir?

2|0
7|35

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi gelişmekte olan teknolojimizle gözlemlenebilen evrende demek istediniz sanırım bayan. Ama evrenin en büyüğü olduunu düşünmüyorum ya bu kadar yıldız nereye sığıcak la eşşek kadar yıldız panpa dünyaya çarpsa hayatımız silinir Çoruma çarptığını düşünemiyorum dünyanın merkezine çarpmış olucak yooohh amuna @gölgekızı panpa ben sı*tım sende sıva bir zahmet :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 34

• Astronomi ile amatör olarak ilgileniyorum. Uzay ve gezegenler hakkında belgeseller izleyip, kitaplar okuyorum.
    Neredeyiz, dışarıda ne var sorusu hep kafamı kurcalıyor. Uzayın büyüklüğü ve içindeki yapılar inanılmaz.

Bizim yıldızımız güneş küçük sınıftan. O yüzden yanıltıcı olur ikisini kıyaslamak. Bilinen evrenin içerisindeki diğer yıldızlara bakınca insan aklının alamayacağı büyüklükte yapılar var.
    Büyüleyici.

1|0
    0|0
  • üfff be sal. k bunlar tesadüfen oluşmuş gaz sıkışması patlamış falan hem büyükte değil o bir keren tamam mı sadece görüntüsü öyle. NE kadar gericisiniz yaaa

0|0
    0|0
  • Bizim güneş onu döver

0|4
    0|0
  • Belgeseli varsa izlemeli

0|0
    0|0
  • Çok daha büyükleri de var, her geçen gün yenileri ekleniyor. Evrenin henüz çok az bir kesimini inceleyebildik.

0|0
    0|0
  • Birşey düşünmüyorum

Bunun gibi milyarlarca var sen bunu biliyor musun birde Güneşle kıyaslamışsın Dünya var Ay var en son biz varız sonra hayvanlar kuşlar böcekler mikroklar parazitler virüsler falan

Ne kadar muhteşem değil mi?

Ateistler buna rağmen nasıl hala nankörlük ediyor anlamıyorum bence onların kalpleri mühürlenmiş ya da anlatacak kimseleri yok :(

0|1
    0|0
  • İnsan hayret ediyor.

0|0
    0|0
  • vay be

0|0
    0|0
  • Ateistlere göre buda tesadüf ateistlere göre 6.5 milyar insanin 6.5 milyarınında beyinlerindeki 1 trilyon 100 milyar beyin hücreside tesadüf, bu nasıl bir tesadüfse 0da bir tesadüf tabi.

0|0
    0|0
  • Evrende ne kadar kucuk oldugumuzun kaniti

0|1
    0|0
  • Bildiğimiz kadarıyla en büyük bu ama bilmediğimiz kısımda daha büyükleri vardır bence çünkü evren muazzam bir oluşum

0|0
    0|0
  • aman allahım o da nesi

0|0
    0|0
  • insan hayret ediyor. d. d

0|0
    0|0
  • İlkokuldayken panoda resimleri vardı bize hep en büyük yıldız Antares denmişti.. Demek şimdi dahada büyükleri bulunmuş helal olsun :D

0|0
    0|0
  • ay lav evren

0|0
    0|0
  • Yalan bunlar hep fake oda yıldız degil gök taşı insanları kandırmayın fikfakfok

0|0
    0|0
  • Evrenin olduğunu düşünmüyorum.
    Olsa olsa Samanyolu Galaksisinin en büyük yıldızı olabilir..

0|0
    0|0
  • vay anasını. zaten hep evrenden korkmusumdur gokyuzu cok ürkütücü düsününce belgeseller izleyince falan :D

0|0
    0|0
  • Gerçekten çok küçük bir bölümdeyiz biz ya

0|0
    0|0
  • Bir yıldızın büyüklüğünde hangisi ise. Güneş ve dünyanın arasındaki boşluğu dolduracak kadarmış. Yani dünya turu atmak diye bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Allahın hikmeti işte :)

0|0
    0|0
  • Bunlar hep big bang in suçu dimi ateisler :D

0|0
    0|0
  • Kara deliklerin sırrı çözülse daha ne süpernovalar göreceğiz ama yemiyor işte 😂

0|0
    0|0
  • sakın bana bu hayvanımsı şeyin dünyaya çarpacağını söyleme...

0|0
    0|0
  • Ateistler bunu da açıklayin hadi 😃😂

0|0
    0|0
  • Ohaa

0|0
    0|0
  • Evren benim 😀

0|0
    0|0
  • Bilmiyom

0|0
    0|0
  • en büyük olduğu ne malum daha büyükleride vardır illaki

0|0
    0|0
  • harika. evren çok ilginç gerçekten. güzel konu için teşekkür

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 6

• Türk Güneşi bunu döver :D

0|0
    0|0
  • fazla düşünmemek lazım kafayı yemek muhtemel

0|0
    0|0
  • daha keşfedilmeyen neler vardır

0|0
    0|0
  • Tatlım evrenin büyüklüğü hakkında bilgimiz yok bizim daha sen hangi büyüklükten bahsediyosun :D

0|0
    0|0
  • Yalnız en güzeli de bunları tespit edebilmek.

0|0
    0|0
  • Daha önce görmüştüm
    Bunların hepsi tesadüf diyenler aklıma geldi tekrar görünce

0|0
    0|0
Yükleniyor...