Yeni tablom nasıl olmuş?

Yeni tablom nasıl olmuş ?
Bizde kocaman bir aileyiz. Bazen böyle tek yorgana yattığımız olurdu. Her neyse meraklılarına tablonun ismi "Mutluluğun Resmi". Evet bu tabloya aşık olduğumdan dolayı çizmek istedim nasıl olmuş? Kalitesinden dolayı özür dilerim şimdiden.

0|3
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• gercekten guzel anlamlı bır tablo burda anlatılmak ıstenen bence mutluluk tur yetınmesını bılmektır sagol cıdden boyle guzelde cızmısssın elıne yuregıne saglık zaten sende bu tabloda kendı merhametını duygusallıgını saflıgını anlatmıssın ben oyle gordum

1|0
    0|0
    • Ay çok sağol içimi sıcacık ettin :)

• rıca ederım ben ınan bu tabloyu gönül gözu ıle baktım ve kalbımden gecenlerı soyledım cok guzel resım cunku paylaşmayı aıleyı yoklugu varlıgı hayatı anlatıyor cunku sen sagol

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Taklit olmuş bu ama olsun

0|0
    0|0
  • Charlie'nin çikolata fabrikası aklıma geldi :)

4.bp.blogspot.com/.../...the_Chocolate_Factory.jpg

0|0
    0|0
    • Aynen aynen o filmle çocukluğum geçti benim.

• İngiliz yapımları müthiş oluyor gerçekten.
      Eskiden film siteleri vs yokken tv'de çok çıkıyordu , artık onları bile yayınlamıyorlar.

• Evet ya hatırlıyorum her gün ne güzel filmler çıkardı. İngiliz yapımları çok yaratıcı ve yeni fikirlerle dolu olduğunu düşünüyorum bende.

• Güzel olmuş

0|0
    0|0
  • Ayy cok guzel oldu ❤️
    Ailenin akanda oldugnu seninle oldugnu hissetmek ne guzel birsey degil mi?

Keske bende aileme boyle olsaydik.. 😕

0|0
    0|0
    • Kesinlikle dünyanın en güzel ailesine sahip olduğumu düşünmüşümdür hep. Şükürler olsun

• Gerçekten sen mi çizdin?
    Eger öyleyse mükemmel olmuş, başarılar dilerim diğerleri için de :)

0|0
    0|0
  • Çok hoş

0|0
    0|0
  • Güzel olmuş

0|0
    0|0
  • nerden öğrendin bunu yapmayı

0|0
    0|0
Yükleniyor...