En iyi Yeşilçam filmleri hangileridir?

Gercekten merak ettigim için soruyorum bir de eskinden izledigim cok güzel olanlar var aklıma gelimyor filmlerin adı tekrar izlemek istiyorum ama belki sizin aklınıza gelir diye daha da güzellerini bulurum diye soyluyorum

Selvi Boylum Al yazmallımı ve Ah neredeyi soylemeyin :)

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• filimler saymakla bitmez ama ayhan ışık ,türkan şoray ,ın oynadığı filimleri çok beğenirim .özellikle siyah beyaz olan filmleri çok beğenirim .

2|0
    0|0
  • Azize çok hoş :) Balıkçı Türkan Şoray :)

2|0
    0|0
  • dolap beygiri,Namuslu,Sefi bilo,şekerpare,süt kardeşler,şaban oğlu şaban,baba(sadri alışık),babaların babası(cüneyt arkın filiz akın) oh olsun,gurbet kuşları(cüneyt arkın)

1|0
    0|0
  • Yusuf ile Kenan, Bereketli Topraklar Üzerinde (gerçi "Yeşilçam filmi" sayılmazlar da yerli film sonuçta)

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • yanında çekirdeğin ve çayın varsa tüm türk filimleri güzeldir :P

1|0
    0|0
    • ben mesela ilyas salmanın filmlerini pek sevmem nedeni yok ama genel olarak halit akcatepe filmlerinin cok iyi oldugunu goruyorum demek istedigim zevk meselesi biraz

• e yani dogru simdi baktım da cogunun cok fazla filmi var hangisinden baslıyım derken burda sorayım dedim

• snn için baktım ama hiçbirini izleyesim gelmedi, duygu durumun nedir sana başka film öneriyim :)

• kadir inanır ve türkan şoray KARAGÖZLÜM filmi var ben seviyorum onu :)

2|0
    0|0
  • Hababam sınıfı serisi :) tek geçerim

1|0
    0|0
  • Münir Özkul-Adile Naşit tüm filmleri.

1|0
    0|0
  • Al Yazmalımdan daha iyisi bence yapılamadı

1|0
    0|0
    • benim için oyle degil ama baska oneriler de istemistim aslında

• klasik Türk filmleri güzel ama sıcak bir havası var

• Aynen öyle ben her izlediğimde ayrı bir tat alıyorum

• sadri alışığın oynadığı bütün filmler

1|0
    0|0
  • gülsüm ana

1|0
    0|0
  • ilyas salmanın filmerini sevmem demişsin ama sarı mersedes diye bir filmi var onu izlemeyi tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Dünyayı kurtaran adam :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kemal Sunal'ın 'gülen adam' filmini çok seviyorum hem güldürüp hemde ağlatan süper bir yeşilçam filmi.

1|0
    0|0
  • gülen gözler, ateş parçası, bide kınalı yapıncak la kara gözlüm bunları çok severim ben:)

1|0
    0|0
  • DÖNÜŞ - türkan şoray, kadir inanır (dram) favorim

1|0
    0|0
  • hüdaverdiyi izle :D

1|0
    0|0
    • Bencede..

• ölüyordum ben onu izlerken ya.. komsunu evine giderdi hep adamin bir gün patronu yemege gelmisti. Patron sofrada demisti ki.. gelirken bir yagmur yagiyodu bir yagmur yagiyodu cok islandim... o arada hudaverdide soyle soyledi gozlerini patlata patlata.. " niyee ahmak islatan mi yagiyordu " :D

• Aaaaah Belinda

1|0
    0|0
  • hababm sınıfı <333

1|0
    0|0
  • selvi boylum al yazmalım

1|0
    0|0
Yükleniyor...