Bulgaristan'a gitmek ister misiniz, Türkiye'de bulgarları sever misiniz?

Bulgaristan'a gitmek ister misiniz, Türkiye'de bulgarları sever misiniz? ..düşüncelerniz nedir?

Bulgaristan için ilk akla gelen şeylerden biri nedir?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• bulgarlar iyidir cana yakındır severim ben

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bulgar derken neyi kastediyorsun? Bulgaristan göçmenlerini mi? Türkiyede Bulgar yok çünkü, Bulgar göçmeni var. Ben de Bulgar göçmeniyim ama genel olarak sevmem. Çünkü bir çoğunun burnu havada özellikle kızların, kendini beğenmiş filan oluyorlar.

0|1
    0|0
    • bence turk kizinin burnu daha havada ..Bulgar kizilari her 2 cisi cok guzel oluyor enazundan burnu havada olmasinin nedeni var ...ama tabiki bende buna cok sinir oluyorum ..turk kizlarna gelince kici tefall buyuk boy kazan tencere gibi olmus kendini bisey sanim araman evin yoksa bakmaz

• Bulgar göçmeni olan kızlar diğerlerinden daha havalı,Türkiye'de yaşamıyorsan bilemezsin.

• Bulgarlarla dünyanın hiçbir yerinde anlaşamıyorum. Eserse ya da çıkarına göre hemen tavır değiştirebilir.

0|0
    2|1
  • hiç öyle bir isteğim olmadı

0|0
    0|1
  • cimrilerdir

0|0
    1|0
    • haha :D butun Bulgaristan canina duskun sen hepsinden cimrisini gordun heralde ...biz yasamasini yemesini eylenmesini biliris .turkuyede 1 yil yasadim ve counlukla kimi insanlara acidim ...bok gibi paralari var hafta sonu caybahcesine giderler ..sadece ish bilirler ...dunyaya bikez geliyoruz yasamasini bilin ;)

• Baba Vanga

0|0
    1|1
  • en yakın arkadaşım bulgar sevmem miiiii<333

0|1
    0|0
  • gitmek isterim ve severim bulgarları

0|1
    0|0
  • Çok çalışkan oluyorlar.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bizim mahallede çok var..

Geçimli ve iyi insanlar..

Gerçi, derin ve fedakar insanlar değiller pek..

Uyumlular sadece..

Kırcaali'liler kaypak oluyor biraz..

1|0
    0|0
  • link al bunu izlede gitme hadi :)9

0|0
    0|0
  • "Türkiye'de Bulgarları sever misiniz" derken?

0|0
    0|0
  • çok severim ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...