İleride oğlunuz size balet olmak istediğini söylese ne tepki verirdiniz?

Sanatın ve sporun her dalını dilediğince yapabileceğini, benim de bundan mutluluk duyacağımı söylerdim. 🎈🎈

İleride oğlunuz size balet olmak istediğini söylese ne tepki verirdiniz?

2|2
60|81

En İyi Erkek Görüşü

• Çok istiyorsa olsun güzel kardeşim. Ama ben estetiğin bayanda gücü temsil edecek herşeyin erkekte hoş durduğunu söylerim böyle bilirim. Kaslı bir kadın ne kadar iticiyse, kadın kadar hatta ondan daha zarif duran bir erkekte o kadar ilginç gözümde. Bunu sadece baletlikle sınırlamam çengilerlerde aynı gözümde.

1|0
    0|0
    • Fikrini en net şekilde savunan kişi sensin, teşekkür ederim açıklaman için. Bale ile sınırlamış olmamın bir nedeni var elbette, arkadaşım ilgileniyor ve bu konu hakkında konuşuyoruz.

• Yani illaki ilk cümlemde biraz argo ama samimiyim gerçekten olmak istiyorsa ve ben fikirlerimle vazgeçirememiş isem olsun. Dövmekmiş kızmakmış olmaz ama açıkladığım gibi düşünüyorum :) Umarım hakkınızda en hayırlı kararı verirsiniz.

En İyi Kız Görüşü

• Olabileceğini söylerdim tabi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 80

• "Hayat senin hayatın engel olmam. Ancak bilki bu sana para kazandırıp geçindirecek bir meslek değil. Sonra ilerde başını duvarlara sürtme. Onun yerine baleyi hobi olarak yapmanı tavsiye ederim." derim.

1|0
    0|0
  • sanatçıları severim takdir eder alnından öperim..

1|0
    0|0
  • Küçüklükten gelen birşeydir bu yani ebeveyn olarak nereye yönlendirirsek oraya doğru gidiyor. Eğer seçeneğim ya da yönlendirebilirsem farklı bir dans türüne ya da basketbol vs yönlendirmeye çalışırım.
    Baktık çocuk illede balet olucak olsun napalım :)
    Modernlik adı altında ibneleşmesinde.

1|0
    0|0
  • Balerin olmak istiyorsa hiç bir şey demezdim bırakırdım olsun.
    Zaten kimsenin hayalini susleyen bir sanat dalı değiş benim oğlan bunu isriyorsa eminim çok duşunup taşındıktan sonra bu kararı almıştır. Bende bukadar isteğin üstüne hayır demezdim

1|0
    0|0
  • Yaşı önemli... Gerçekçi olmak lazım sonuçta. Erkenden eğitime başlanıyor bildiğim kadarıyla. Ha, en kötü hobi olarak yapar. Yine eğitimine başlarız. :)

1|0
    0|0
  • Bisi yapmam.

1|0
    0|0
  • İstediği mesleği seçer

1|0
    0|0
  • basarılı olursa

1|0
    0|0
  • Olsun ne güzel.

1|0
    0|0
  • İzin vermek isterdim sonuçta sanat yani ama malum mahalle baskısı var. Çevresinden laf işitmesinden endişe duyardım. Benim için hiçbir sorun yok o lafları fazlasıyla geri veririm ama dengesiz çok yani çocuğun psikolojisini bozabilir

1|0
    0|0
  • Sanatın içinde olsun da ne olduğu önemli değil.

1|0
    0|0
  • mutlu olurum sanat boru değil

1|0
    0|0
  • Sıkıntı yok destek

1|0
    0|0
  • Pasa gönlün bilir derim 😂😂

1|0
    0|0
  • Bu devirde ya topçu ya popçu.. karışmam bale falan.. ama yani işte.. ne kadar gönülden destek olurum birde o var..

1|0
    0|0
  • En büyük destekçisi ben olurdum

1|0
    0|0
  • Olabiliyorsa olsun sıpa 😀😀

1|0
    0|0
  • Kemiklerini kırarım şartları elverişli olmadığı için elenir
    http://i.hizliresim.com/L34LGG.gif

0|0
    0|0
    • Kemiklerinin değil kalbinin kırılacağı hesaba katılmıyor nedense

• Cinsiyetçilik yapıyorsunuz, burası Türkiye değilse o da sizin köleniz değil.

• Yooo cinsiyetçilik asla yapmam.
      Bayan otobüs şoförü gördüğümde çok hoş karşılamıştım. Hatta hayırlı olsun demiştim.
      Ama erkeğin baletine karşıyım.

• türkiyede sanatçı aç kalabilir. desteklemem ama asla yapma da demem

1|0
    0|0
  • Destek olurdum, onun seçimi sonuçta

1|0
    0|0
  • Döverdim :P * şaka ne bok hali varsa görsün eşşek sıpası :D

1|0
    0|0
  • destek olurum.

1|0
    0|0
  • çok sevinirim.

1|0
    0|0
  • Neden olmak istediğini sorarım..

Bana mantıklı sebepler sunarsa, gider beraber balet oluruz.. ;)

Ama yok mantıklı bir sebebi yoksa, mantıklı mantıklı işlere yöneltirim ;)

#Vesselam

0|0
    0|0
  • Yerim Toplumsal Baskısını İstediğini Yapar Benim Oğlum

1|0
    0|0
  • alex morgan olacaksın sanki ula git yemek yap derdim a:Dsad

2|0
    0|0
  • Oynasin gider bir futbol kulubune yazdiririm

1|0
    0|0
  • kendi hayatı kendi seçimleri.. Sadece destek veririm..

1|0
    0|0
  • Olabilir

1|0
    0|0
  • Geç odana dersini çalış

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    50

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 59

• Oys o kadar guzel bir dansı edebiliyorsa gurur duyardım. Ama benim oglum tayt giyemez. Geri kafalı diyenlerde olabilir yinede giyemez. 😊

1|0
    0|0
  • Valla üzerinde düşündüğüm bir konuyu sormuşsun bikaç gündür 1 buçuk yaşındaki oğlum parmaklarının ucunda yürüyor küçük tabi hergün yeni bişey öğreniyo benim gayet maço olan eşim baletmi olucaksın oğlum sen diyince ben bir şok etkisiyle direk sus yaa Allah korusun demişim :D
    Oda nye ya nolacak paraya para demez filan dedi olsun istemiyorum parasını tayt giyiyolar dedim bizimkide olsun biz ona şalvar diktirirz diyo beni bir gülme aldı velhasıl ben istemem oğlum balet olsun ama kararlı ve kafasına koyduysa yapıcak bişey yok tabi

1|0
    0|0
    • Kararlarına destek olmak gerek, köstek olmak değil. Ailesi bile destek olmazsa o çocuk ne yapar?
      Bu arada Allah bağışlasın :)

• Annelik iç güdüsü hep en iyisi olsun istiyosun :) Teşekkürler, Allah razı olsun.

• Aslan kizim derim ! çok sevinirim :)

1|0
    0|0
  • Bir şey demem. İnsan mutlu olacağı mesleği yapmalı. Onu bu kararında desteklerim.

1|0
    0|0
  • Cok yakisir cok estetik balet erkekler isterim olmasini

1|0
    0|0
  • Olabilir

1|0
    0|0
  • İstediğini yapabilir sorun yok

1|0
    0|0
  • Saygı duyarım, destek olurum

1|0
    0|0
  • istiyosa olsun kendi tercihi

1|0
    0|0
  • Olsun

1|0
    0|0
  • Destek olurum.

1|0
    0|0
  • oğlum yap , bak yapma demiyorum. yapa ama hobi olarak yap

1|0
    0|0
  • Izin verirdim

1|0
    0|0
  • Valla bir spor yapsın da balet mi olur piyanist mi olur ne olursa olsun sigara ve kötü ortamdan iyidir yeterki uğraşsın

1|0
    0|0
  • Olsun tabi

1|0
    0|0
  • Gözünde hiçbir şey kalmayacak. Büyüdüğünde "anne ben şunu yapamadım yaptırmadınız" demeyecek.

1|0
    0|0
  • Mutlu olurum

1|0
    0|0
  • Hemen bale kursuna yazdırırım :)

1|0
    0|0
  • Bidaha eve uğra ma derdim 😋
    Olsun yani ne diyeyim desteklerdim

1|0
    0|0
  • cok istiyorsa olabilir

1|0
    0|0
  • Olsun bir engel göremiyorum

1|0
    0|0
  • Kesinlikle aynı şeyi söylerdim

1|0
    0|0
  • 9 yaşındaki erkek kardeşim 4 yaşından beri baleye gidiyor üstelik eğitmen bile erkek bu yaz değişiklik yapıp şu balesine göndermeyi düşünüyoruz
    kendi oğlum da böyle bir düşünce içinde olursa tabiki de desteklerim sanatın her türlüsü güzel 😊

1|0
    0|0
  • olabilir

1|0
    0|0
  • tabikide yapsın o da bir spor

1|0
    0|0
  • ısterse olur

1|0
    0|0
  • Tepki vermem onun hayatı onun kararı

1|0
    0|0
  • Aslanim be😊

1|0
    0|0
  • istediğini olsun

1|0
    0|0
  • O zihniyette bir çocuk yetiştirmem, yetiştirdiysemde mecburen izin veririm. Modernlik derken ipin ucunu kaçırıyorlar. Kadın kadına yakışanı erkek erkeğe yakışanı yapmalı, herşeyin dengesi var ve ne yazıkki bu dengeyi bozmak için canla başla uğraşıyorlar.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    29
Yükleniyor...