Türk erkekleri neden melez kızları sever?

Türkiye'de erkekler melez kız gördü mü kendilerinden giderler. Yani Türk kızları çirkin olsa neyse de çirkin de değiller bence güzeller. Peki bu erkekler neden Rus, ukraynalı, ve ya melez kızları daha üstün tutarlar anlamadım. Ben kendim de melezim. Ve inanın ki bazen sokağa çıkmaya utanıyorum yiyecek gibi bakıyorlar. Laf atanlar da baya çok. Neden böyle? Nden biz Türkiye'de elimizi kolumuzu sallayarak gezemiyoruz? Hergün laflarıyla taciz ediyorlar.

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Daha güzel olduklarından

1|0
    0|0
  • Öncelikle adına üzüldüm laf atmalar vs konusunda keşke bu şekilde bir abaza takımı olmasaydı. Soruna gelecek olursak biz milletçe farklılığı seven bir milletiz kimsede olmayan bizde olsun deriz o yüzden ilgi görmeniz gayet doğal yolda giderken bakılmasıdır sapıklık boyutunda olmadığı sürece güzel taraflarını görebilirsin bunların

0|0
    0|0
    • Bakılması kötü değil ama yiyecek gibi bakılması rahatsız edici

• Bu konuda artık umursamaya bilirsin etrafına dikkat etmeden yürü derim malesef bu tür insanlar var yani senin yanında erkek arkadaşın olduğu zamanda sıkıntı bir durum keşke olmasa ama baş etmeyi öğrenmen gerek

• Melez kadınlar, sarışın ve renkli gözlü kadınlar orantılı vücuda sahip olduklari surece tüm dunya hatta galakside daha cok ilgi gorurler. Turkiyeye ozel degil

0|0
    0|0
  • sadece bu ulkeye özel bişey olarak gösterme cabalarından vazgeç kadına taciz her yerde var

0|0
    0|0
    • Bak ülkelere de gittim ve İnan ki gayet normal bakıyorlar. Taciz her yerde var ama Türkiye'de daha çok. Me ez olsaydın anlarsın melez Rus ve ya Ukraynalı kadınlar Türkiye'de kendilerini kurtlar arasına düşmüş kuzu gibi hissediyorlar

• bulundugun ortamda çok önemli
      bu cesareti nerden buluyorlar onu da anlamıs değilim sorsan herkes delikanlı senin sevgilinin var olacagı dusuncesi hiç akıllarına gelmiyor mu. biri sevgilime laf atsa belki sinirden katil bile olabilirim çok guveniyor bu tipler kendilerine

• Şu ak slavlarının dötünü kaldıran ne kadar erkek varsa anasını seveyim.

Slavlar üstün tutulmaz, slavlar ganimettir. Tikip bırakırsın.

0|0
    0|0
    • Senin anan da slavlar için aynı şey :) iyi günler

• Bu ne biçim bir Türkçe ak?

• Telefon kafasına gore duzeltti. Turkcem gayet iyi

• Ruslar melez mi? (Ben sevdiğimden değil çoğu böyle)

0|0
    0|0
  • Bu sorunun cevabı ; 5000 yıllık şanlı tarih Altay dağlarından çıkış , orta asyanın bozkırlarından anadolunun kapılarına, oradan da avrupa içlerine dayanan bir nesilden geliyor bu özellik. Fetih ruhu gibi birşey işte senden olmayanı sahiplenmek :)

0|0
    0|0
  • Ukraynayı listeye dahil etme. onlar insan değil melek :)

0|0
    0|0
  • keko olduklarindan bir yerleri kalkik olduklarindan en iyi kiz turk kizi

0|0
    0|0
  • Bende melezleri begeniorum ama sarkmak yerine arkadas olmaya cabaliorum burda da 3 4 tane ole arkadasim oldu ve gayette samimi sicaklar ve degisik kulturler karisinca eglenceli sohbete donusuo konusmamiz :)

1|0
    0|0
  • egolular türk kızları

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben de melezim niye havalanıyosun ki?

0|1
    1|0
  • Çirkinde olunsa bakılıp laf atılıyor. Güzellikle ilişkilendirilebileceğini düşünmüyorum. Ülkemizde tecavüz edilen hayvanlara bakılırsa erkeklerin ilgisini en çirkin kadınlar dahi çekebilir.

0|0
    0|0
  • Abartma. Kendini beğenmişin tekisin.

0|0
    0|0
  • bir yerde ne az ise o talep gorur

0|0
    0|0
  • Akılları olmadığı için

0|0
    0|0
    • Kimin aklı yok acaba

• Yarı ukraynalı olsamda yarı türküm. Ve emin olun melez olduğum için gurur duyuyorum. Melez olmak ayrıcalıktır iki farklı dilde konuşup düşünüyorsun farklı kültürleri barındırıyorsun kim akılsız tartışmayalım istersen ayrıca ben Türk kızları da güzel dedim ne bu tavır anlmadım

• Benim verdiğim cevapları okuyup düşünemediğin için fazla bir şey yazmayacağım, iyi günler

• Çünkü burası Türkiye tatlım başka açıklaması yok ki bunun malesef

0|0
    0|0
  • Senin alnında melez mi yazıyor ki melez kızlara laf atıyorlar

0|0
    0|0
    • Melezlerin hepsini diyemem ama çoğusunun yüzüne bakınca anlaşılıyor ne oldukları

• Saf ırk birini bulursan söyle bana canım.

0|0
    0|0
  • Once sitem sonra ego show aferin sana tatlı kıs

0|0
    0|0
    • Ahahahah kıskanma canım

• Yorumuma ilk olarak bu ayarda cevap verseydin önyargılarımdan ötürü kendimi kötü hissedecektim fakat ne söylersen söyle derdinin taciz olmadığını gayet iyi biliyoruz.

• Başka ne olabilirdi?

• Aynen öyle bendede orta asya ve Makedonya göçmenliği var ve Türklük de var üçü bir arada beni araplara mısırlı kadınlara benzetirler nedense ve sürekli bir laf atma çabası hoş laf atınca bakacağız sanıyorlar ama dahada itici farkında değiller.

0|1
    0|0
Yükleniyor...