Insan kendi mutluluğunu kendisi mi yaratır ?

herşey insanın elinde midir sizce. mesela mutlu olmak isteyen bir kimse kendi mutluluğunu yaratabilir mi? bu her şey için böylemidir

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Kalben mutlu olmak insanın elinde değildir bence hayat sadece mutlu anılardan oluşmuyor acıyı da yaşamayı ve ona sabretmeyi öğrenebilmek lazım..belki görünüşte mutlu olunabilir ama olumsuz durumlarda da yapmacık davranmaya gerek yok..nasılsa Allahın istediği gibi yasarsak sonsuz mutluluğu diğer tarafta bulacaz inşallah:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• evet herşey isteme meselesi, istersen dışarda küçük bir çocuk sana gülümsedi diye mutlu olursun, istersen elindekiler ne kadar çok olursa olsun doyumsuz ve mutsuz, sende biter.herşey içinde hemen hemen böyledir, yapamıyorum, unutamıyorum yoktur unutmak istemiyorum, yapmak istemiyorum vardır mesela!

0|0
    0|0
  • Mutlu olmak isteyen mutlu olur !

0|0
    0|0
  • Annem öldü ama ben mutlu olmak istiyorum mutluyum :D :D :D (Allah korusun!)

0|0
    0|0
    • ayy ne gıcıkmışsın sen ya. allah korusun =) tamam sen mutlusun.

• evet mesela sen başarılı olursun kendi çabalarınla mutlu olursun.bu dünyada kimse kimsenin mutluluğunu yaratmaz

0|0
    0|0
    • her koyun kendi bacağında asılıyo yani

• ben o atasözünün anlamını başka diye biliyordum

• canın neyi istiyosa onu yaparsın herkes kendinden sorumludur-- bunu anladım ben senin cevabından

• Bu soyledigin cok dogru bir soz amaa insanin sansida olucak kaderi iyi olucak...

0|0
    0|0
    • evet. karmaşık bir dünya anlamsız kareler. anlam vermekte güçlük çektiğimiz şahıslar vs. =)

• Tabi canım herkezin kndi elinde en azindan bn buna inaniyorum.

0|0
    0|0
  • bazen evet bazen hayir

0|0
    0|0
  • bazen insanin elinde olmayabilir

0|0
    0|0
  • yaratmak Allaha mahsustur..

2|0
    0|1
    • türkçe ifade etmenin başka yolu mu var napım yani . kastettiğim mana o değil tabikide yaratmak allaha mahsus.

Erkekler Ne Diyor 3

• gram şüphen olmasın.KESİNLİKLE insan kendi mutluluğunu kendisi yaratır.

0|0
    0|0
  • Herşey insanın elinde mutlu olmak isteyen mutlu olur mutsuz olmak isteyen mutsuz ve okadar sıkıntının içinde mutlu olmayıda çok iyi başarabiliyorum herkes içinde bölme olması gerekiyo bence :)

0|0
    0|0
  • MUTLU OLMAK İİN SEBEP ARAMALIYIZ ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...