Kitap adı ne olmalı?

aşk ve hafif erotizm barındıran bir roman yazmaktayım. İşin içinde c*nsellik olunca kitap adı konusunda tıkanıyorum. Kitaptan çok kısa bahsedeyim. Elisa 18 yaşında bir kızdır. sevgilisi ile bir aylık tatile gitmiştir ve tatillerinin ortasında Elisa'nın rüyalarına bir adam girmektedir. İlk zamanlarda bu durum karşısında çok zorlanan Elisa sevgilisine olayın gerçekliğini bir türlü açıklayamaz. Halbuki rüya her uyuduğunda devam etmektedir. Rüyasındaki adamla isteği dışında c*nsel birliktelik yaşayan Elisa; sevgilisinden (aynı şeyleri yapınca) soğumaya başlar. Elisa ve Demir'in bu hikayesine güzel bir isim arıyorum arkadaşlar :)

Güncellemeler:
Başka öneri yok mu arkadaşalr

0|1
2|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• iki ucu bklu değnek olabilir :) :D :D :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ya neden önüne gelen aşk ve cinsellik romanı yazıyo? Abi tüm konular bitti mi? Gidin başka şeyler yazın. Zaten kitapta anlatım sadece erotizm ve basit. bir gram derinliği olmayan şeyleri alabildiğine sığ anlatıyosunuz. Türk edebiyatı günümüze kadar çook güzel eserler verdi artık eser demeye dilim varmıyor. İpini koparan yazar olmuş!

0|1
    0|0
    • Arz talep meselesi efendim. Siz bu tür yazıları okumzsanız insanlar yazmaz. Ayrıca yazarlık sandığınız kadar kolay bir iş değil ki ipini koparan yazar olsun. bir araştırın isterseniz

• Maalesef öyle. Görüş için teşekkür ederim

• Kontesi kim... 😁😁

0|1
    0|0
  • Sabahlar olmasın

0|1
    0|0
  • Hemen aklima geleni yazayim...: Yasak sır...
    Cok satarsa hatrina gelelim ha unutma bizi :)

0|1
    0|0
    • Tüm sosyal medya hesaplarında varım @erdallarslan. ismini kullanacağım kişiye ulaşırsam elbette görüşmek isterim. İsim konusunda teşekkür ederim. Güzelmiş

• Tesekkur ederim.. edebiyat, Ugrasi alanlarimdan fakat henuz oturup yazmaya firsat bulamadigim ama ama ilerde "keske"lerimden cikartmaknistedigim bir hobi... saglicakla kaliniz.

• Siz de efendim. Teşekkürler

• Atını s. ken kovboy yap.

0|1
    0|0
    • parçala şevket :))) güzeldi

• Bilinçaltı

0|1
    0|0
  • Karabasan?

0|1
    0|0
    • Tek kelimelik olması güzel ve duygu durumunu adlandırması hoşuma gitti. ön ad olarak düşüneceğim ama tam adını yapamayabilirim.
      KARABASAN-İÇİMDEKİ ADAM gibi. Teşekkürler

Yükleniyor...