Ankara da tek başıma takılabileceğim yer?

Ankara da tek başıma takılabileceğim yer var mı acaba tek gezmek daha iyi geliyo bana gezilecek veya yapılacak bir etkinlik var mı bildiğiniz?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• gençlik parkı çayır çimen (: vadiye git altınpark mavi göl süperdir kafa dinlemek için bahçeli 7.caddeyi iki turla sıkıntın geçer elpasoda bir nargile ankamallde iki gezinti Atatürk kültür merkezinde fuara takıl Anıtkabirde tek gezilcek bir yer sabaha kadar yazabilirim :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bahçeli'de git bi' nargile iç, sinemaya falan git..

0|1
    0|0
  • Kuğulu parka git iki simitle vakvakları Besle

0|1
    0|1
  • kizilay guzel iste

0|0
    0|0
  • ankarayi bilmem

0|0
    0|0
  • neden yalnız takılıyorsun ki ben onu merak ettim :D

0|1
    0|0
    • kafa dengim yok diyebilirim veya gerçek arkadaş diğerlerini de istemiyorum :D

• olabilir, iyi ettin :D

• arkadaşlık isteği gönderdim kabul et muhabbet edelim :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Bende senin gibiyim eryamandayım göksuya giderim kafa dinlemeye.Eskiden cebecideydim.Kurtuluş parkında hamamönünde çok dertliysem yanımda kimseyi istemiyorsam 50. yıl parkına çıkardım ankaraya baka baka ne rezil bir şehirsin diye söverdim

0|1
    0|0
    • yazın öyle yapmayı düşünüyorum belki trenle moğolistana giderim orda gerçek insanlarla çadırda kalmak rezidanstan iyi gelir sanırım

• gardasım angarada tek gezeceksen çankayadan şaşma ;) :D

0|1
    0|0
  • tek başına yapabileceğin bir etkinlik derken :D mastur. yapabilirsin halka açık yerde yapma ama dayak yersin :)

0|0
    0|1
    • aktivite desem etkinlik hariç her şeyi anlardın

• aktivite desem etkinlik hariç her şeyi anlardın lafına istinaden yazdım dostum :) gerisi beni ilgilendirmez. bir insan tek başına yapacağı şeyi sormakla zaten baştan kaybetmiş bir savaşa giriyosun ? yaratmak istediğin gerilimi anlamadım ondan böyle i*nelik olsun diye bişi yazdım. hoşlandığın ne varsa onu yapar insan kendi ile vakit geçirecekse... Ankara da martinde istanbulda olması bunu bozmaz.

• ben ankarada doğdum fakat şehir merkezinden başka bir yerini ne gördüm ne bildim çankaya şu bu dersin bilirim tarifte ederim ama oralardan sadece bir kez arabayla geçmişimdir o kadar hayatım bahçelievler civarinda geçti nerdeyse bilmiyorum bir yer ve yapmak istediğim gitmediğim yerlerede gitmek görmek bu yüzden sordum bunu haftaya da bolu tarafına gidicem yanıma sadece ok-yay ve erzak alıcam

• yalnız takılacakmış, tek gezmek iyi geliyormuş da falan filan, bu numaraları yiyecek kız var mı acaba

0|0
    0|0
    • küfür etmek yasak be o kötü :D

• ben de karşıyım ama en dolu yer de starbucks, kız arkadaşın yoksa bütün adaylar tanımadık demektir, tanıdıkların arkadaş olarak görüyorum muhabbeti yapar zaten, açıl gitsin

• olabilir sağol

• Karanfil sokaga ya da ulusa git oralarda dikkat çekmezsin.

0|1
    0|0
Yükleniyor...