My Name Is Khan filmini izlediniz mi? Görüşleriniz nelerdir?

İzleyenler görüşleriniz nelerdir?
İyiydi veya kötüydü değil de daha detaylı yorum bekliyorum oyunculuklar vs. hakkında.

Şimdiden teşekkürler.

1|1
21|28

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi orada müslümanlıktan ziyade insanların aynı kalıba sokularak genele gösterilen tavır. Herkes kin ve düşmanlık içinde.

Oradakiler Müslümana, Müslümanlar yahudilere, beyazlar siyahilere, siyahiler beyazlara. Dünya düzeni kendinden olmayana kin ve nefret duymak üzerine kurulu.

Filmde onun bir örneği ve bunun ile başa çıkıp aksini de gösterildiğinin mükemmel bir örneği var. Kimileri sadece bundan sitem duyuyor ama bir adım atmıyor. Khan ise alışılanın aksini yaparak azmedince herkese kabul edildiğini örnek gösteriyor.

Bu durum ile bağlantılı geçenlerde çizgili pijamalı çocuktu sanırım öyle bir film izledim. Nazi almanyası ve yahudiler üzerinde bir anlatımı vardı. Alman olmayan herkesin suçlu suçsuz yakıldığını ve bu durumdan habersiz masum bir alman çocuğun da yahudilerin arasına karışması ile doğan bir zorunlu empatiyi anlatan filmdi ve çok etkileyiciydi.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsanın duygularını canlandıran bir film. Tamam ben ağlak biriyim ama her filmde de ağlamam. Ama bu film gözlerimi şişirdi, öyle ki Khan mutlu olduğunda bile ağladım. otizm, on bir eylül, islamiyet, cihat, aşk, karşılıksız sevgi ve hoşgörü birleşince şahane bişi olmuş. her konu her açıdan ele alınmış.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Oldukça güzeldi.
    Filmi izledikten sonra düşündüğümde sadece din boyutunda değil bir çok konuda bu tip önyargıların olduğunu ama bunları kırmanın yollarını bilmediğimizi düşündüm.

Hintli bir kadına aşık olacağımı hiç düşünmezdim.
    Ve polisin adını başkana söylediğinde çok gülmüştüm.

1|0
    0|0
    • Hintli bir kadına aşık mı oldun?

• Hint filmlerini sevmem ama tek başına bu önyargımı yıkacak bu hatun.

• E bu filmi sevmişsin hint filmlerinin çoğu bunun gibi işte.

• Şuana kadar izlediğim en sağlam Hint filmlerinden biri ve filmin verdiği mesaj çok güzel. Dinlere göre yapılan ayrımı konu alıyor ve çok güzel işliyor. Yeri geliyor gülüyoruz, yeri geliyor ağlıyoruz. Three Idıots gibi. Onuda izlemenizi tavsiye ederim.

Yeryüzünde 2 tür insan vardır. "İyi ve kötü"

Filmin verdiği tek mesaj buydu. Tüm ayrılıklara, ırkçı yaklaşımlara karşı çekilmiş mükemmel bir yapım.

1|0
    0|0
  • 5 yıl oldu izleyeli sanırım detaylı yorum yapamam o yüzden ama herkesin izlemesi gereken ve ders alınması gereken bir film.

1|0
    0|0
  • Çok güzeldi

1|0
    0|0
  • Dehset filmdi

1|0
    0|0
  • İzleyeli baya oluyor.
    Ama iyi bir filmdi diye hatırlıyorum

1|0
    0|0
  • Bence harika bir filmdi senaryo inanılmaz ve ön yargılar konusunda net mesajlar vardı bunun yanı sıra başrolde Shahrukh Khan varken oyunculuğun kalitesi zaten tartışılmaz.

1|0
    0|0
  • I'm Müslim and I'm not terorist repliği ile gaza getiren bir film izlediğim günün ertesi günü işe geç kaldım vardiya amiri yanına çağırdı açıklamam ise " i'm işçi and I'm not terorist şeklinde oldu
    Kıdem tazminatımı aldım ama

1|0
    0|0
  • Tek kelime ile mükemmel bir filmdi.

1|0
    0|0
  • 3.4 yil once izlemistim o adamin filmleri zaten cok iyi...

1|0
    0|0
  • çok çok önceden izlemiştim sen yeni mi izledin pembe. filmtografik anlamda ortalama bir filmdir, filmde bazı kavramları çok göze sokuyor ve seyredene bu sattığım şeyi satın al diye zorlayan bir film, güzel filmdir ama proje filmidir biraz... ayrıca hint sinemasıda artık kabugunu kırıyor bu da güzel bir şey...

0|0
    0|0
    • Ben sevmiyorum alttan alttan mesaj veren filmleri. Bu film delikanlıca anlatmıştı ne demek istediğini. Amerika gibi alttan alttan propaganda yapmadı. Bunu bir hata olarak değil tarz olarak değerlendiriyorum bir sinema öğrencisi olarak.

• Proje filmi olsaydı mesajı alttan verirdi ve de kötü bir mesaj verirdi. Buradaki mesajları eğer günlük hayatta uygulasaydık dünya mükemmel bir yer olurdu zaten.

• anladım proje filminden kastım başka bir şeydi biz başka şeyleri konuşuyoruz anlatıyoruz birbiririmze son yorumundan bunu anladım eyvallah yorumun için sago pembe.

• Çoooooooooooook iyi.

1|0
    0|0
  • O filmden sonra hint filmi izlemeye başladım

1|0
    0|0
  • Guzel izle

1|0
    0|0
  • aynen 2.5 saat izledim onu ben

1|0
    0|0
  • İzlemedim

0|0
    0|0
  • Gayet başarılı film

1|0
    0|0
  • İzlemedim

0|0
    0|0
  • İzlemedim

0|0
    0|0
  • İzledim

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • İzledim.

0|0
    0|0
  • yokkk

0|0
    0|0
  • Geberen Amerikan askerleri için fatiha okuyan sersem Hintli'nin filmi.

0|0
    0|0
    • Ne yobazı a. q? Ben Deistim. Saf müslümanlar güzel desin filme. Siz daha ne olduğunu anlamıyorsunuz filmin.

• Ben insan olarak bakıyorum. Dininden banane. Sinematografi olarak bakıyorum bir sinema öğrencisi olarak. Yahudi soykırımını anlatsaydı ağlardın keko 😄 müslümanlar olduğu için zoruna gitmiş

• izlemedim

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Çok mükemmel herkese özellikle Müslümanlara karşı kin besleyen insanlara izltilmesi gerekiyor her şeyi çok güzel şekilde anlatıyor oyunculuklar ise zaten çok iyi bide aralarındaki sevgi de yine çok hoş şekilde yansıtılıyordu

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Evet güzeldi

1|0
    0|0
  • Evet izledim iki kere çok da beğendim

1|0
    0|0
    • bana bak kızım çık hayatımdan saçma sapan arkadaşlarını dahil edip te yollama bana bir de fatihle konuşmaları yollamışın saçma sapan kızım senin dün Yalancının teki olduğunu anladım bana facem yok dedim yalan attın bu 1 ikincisi fatihmiş oymuş buymuş o mk arkadaşında nişanlı olmasaymış barıştırcakmış öyle diyor 😄 nasıl karakterde olduğunuzu anladım hepiniz de böylesiniz bu 2 kendimi de acındırmıyormuyşum sen bir gidin işinize ben kendimi yolumu çiziçem sende hazır da vardır zaten beni br daha asla ve asla rahatsız etme çık hayatımdan mümkünse profilime de girme cok masum sanıyordum seni masum bile değilsin sen 😄 buda 3 umrunda değilmişim sen sanki cok umrumdasın nasıl sevdim Ben senin gibi birini si zaman harcadım zamanım gitti ona yanıyorum bak işine kızım kime gidiyorsan git bir daha o ağzına banim adımı anma.

• Uzayın gidin işinize mk vazgeçtim kızım senden çık hayatımdan çıkma değil dedin ya aynen çıkmadık zaten bu kadar basit 😄 yarın başkasıyla çıkmaya başlarsın sen kesin bir daha sakın adımı bile anma rahatsız oluyorum.

• Cok begenmistim. Sharu Khanin oyunculugu zaten süper ama bundan öte "I'm muslim and I'm not a terorist" Avrupali ülkelerde müslümanlara karsi gösterilen ön yargiyi ne güzel de anlatiyor.

1|0
    0|0
  • İzledim cok begendim

1|0
    0|0
  • Evet izledim güzeldi

1|0
    0|0
  • Shah rukh oyuncuğunu konuşturmuş resmen. Şahaneydi film. İlk izlediğim Shah filmiydi 👍

1|0
    0|0
  • İzlediğim en duygusal filmlerden biriydi. 3. 4 defa izledim

1|0
    0|0
  • izlediğim en iyi filmlerden birisi. oyuncular , konusu ve çekim mekanları hepsi çok iyi seçilmş ve çok sosyal mesaj içeriyor

1|0
    0|0
  • İzledim iyiydi bazı yerleri duygusaldı

1|0
    0|0
  • bir ara ağlamıştım

1|0
    0|0
  • Müthişti mutlaka izle anlatamıyorum ama süper

1|0
    0|0
  • Cok beğendiğim filmlerden biri

1|0
    0|0
  • İzledim çok güzel

1|0
    0|0
  • İzlemedim

0|0
    0|0
  • Pek sevmedim başından kapadım

0|0
    0|0
  • İzledim. Oyunculuklar ve film genel olarak fena değildi

0|0
    0|0
    • Film neyse de oyunculuklar fena değildi mi?😄😄 Ben sinema okuyorum. O oyunculuğu ders olarak izledik biz.

• izledim çok güzel ama pek anlayamadım ne anlattığını ve adama sinir olmuştum

0|0
    0|0
  • izledim ama pek beğenmedim

0|0
    0|0
  • Hint sinemasını sevmiyorum

0|0
    0|0
    • My name is khanı izlemeyeni dövüryorlar ama 😄 Az çok film izleyen birisinin mutlaka izlemesi gereken film.

• süooer

1|0
    0|0
Yükleniyor...