Beyler, bayanlar kimler hangi il'den acaba ??

kim nereli, belki aynı memlekettten oluruz kim bilir :)

0|0
10|35

En İyi Erkek Görüşü

• istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul İstanbul istanbul

şimdi de kısa de cavabı ayar ettin beni :@

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 34

• Bursa'da eski bir cami avlusu,

Küçük şadırvanda şakırdayan su.

Orhan zamanından kalma bir duvar...

Onunla bir yaşta ihtiyar çınar

Eliyor dört yana sakin bir günü.

Bir rüyadan arta kalmanın hüznü

İçinden gülüyor bana derinden.

Yüzlerce çeşmenin serinliğinden

Ovanın yeşili göğün mavisi

Ve mimarilerin en ilahisi.

1|1
    0|0
  • KONYA'dan herkese kucak dolusu ŞEMS ve MEVLANA kokulu selamlar, sevgiler, dua ve muhabbetler...

Yeşil olur şu Konya'nın Meram'ı

Konyalı kız depreştirdin yaramı

Ayrılığın oku girdi bağrıma

Karlı dağlar yarla açtı aramı.

diyelim..

0|1
    0|0
  • Antalya <333

0|1
    0|0
  • Kirazın anavatanı findiğin başkenti giresun

0|1
    0|0
  • Ordu'dan bağlanıyorum.

0|1
    0|0
  • Tekirdağ

0|1
    0|0
  • Muğla/Fethiye :)

0|1
    0|0
  • Rüzgarı sert, insanı mert, denizi fırtınalı = Rizeliyiz;)

0|1
    0|0
  • normalde istanbulda yasıorum amaşu andenızlıdeım..

0|1
    0|0
  • Sen nerelisin ?

0|1
    0|0
  • 54 sakarya

1|1
    0|0
  • zonguldaklıyım

0|1
    0|0
  • Ankara :/ ( 13 yıldır alışamadım :/ )

0|1
    0|0
  • Biz zazayız bizde umudun adı ekmek.

Sevginin adı namus.

Arkadaşın adı dost.

İhanetin adı olum .

Biz zazayız kartalgibi.yalniz

ama aslan gibi gucluyuz

cunku biz diyarbakırlıızz

0|1
    0|0
  • Sıcak Cennet ANTALYA :))

0|1
    0|0
  • İstanbUl cevap kisa

0|1
    0|0
  • Kırşehirdenim

0|1
    0|0
  • BURSA çocuguyuz :D

1|1
    0|0
  • Dibine kadar "Kastamonu"

0|1
    0|0
  • ben sivaslıyım gardaş

0|1
    0|0
  • istanbul sakaryadan üni. okumamak için mecburi geldim mutlumuyum mutluyum :D

0|1
    0|0
  • Ankaranın Bağlarıda büklüm büklüm yolları

0|1
    0|0
  • Kahramanmaraş...

0|0
    0|0
  • Adana lıyız Allah'ın adamıyız kebap yeriz acılı şalgam içeriz :):):)

ADADA ADANa

0|1
    0|0
  • İzmir

0|1
    0|0
  • angaralıyık allahın adamıyık :)

0|1
    0|0
  • şuan sivas sonra erzincan :)

0|1
    0|0
  • İstanbul ---

0|1
    0|0
  • kuzey afrikdan

0|1
    0|0
  • Antalya

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 10

• Ankara.

1|1
    0|0
  • karadeniz

samsun

0|1
    0|0
  • İstanbul

0|1
    0|0
  • Bursa'nın ufak tefek taşları..

1|0
    0|1
  • Afyon'un kaymağı, Konya'nın manyağı.

0|1
    0|0
  • Ankaraaa...

0|1
    0|0
  • gaziantep-mersin arasında gidip geliyorum :)

0|1
    0|0
  • İzmir'liyim,İstanbul'da yaşıyorum

0|1
    0|0
  • istanbulllllll

0|0
    0|0
  • istanbul istanbul...

0|0
    0|0
Yükleniyor...