Batumu anlatır mısınız güden gelen var mı?

Batumu anlatır mısınız güden gelen var mı?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• batum iğrenç de denebilir çok şaşalıda denebilir çarpık bir kentleşme var orda rezidanslarla gecekondular iç içe... eğer şanslıysan 1 saatte kalmaz gümrükten gecersin eğer bizim gibi şansıszsan 4 saat kuyrukta beklersin... botanik bahçe güzel gezilebilir... kumaraneleri oynamasanda görmen lazım tabi kiliseler falan görmesende olur bir çeşme bedava votka akıyor günün belli saatinde ters mimari ev restoran orada görülmeye değer... aniden yağmura yakalanabilirsin hazırlıklı ol... dışarda görebileceğin kadınlar acayip rahat ama çok çirkin ve pis amma velakin kumaranedekiler olsun lüks oteldekiler olsun aouv diyeceğin cinsten... sakın suç işliyeyim bir karmaşaya karışayım deme hapishaneleri çok berbatmış meşhur yani o derece bide derdini anlatıp çıkabilmen 15 günü buluyormuş haberin ola allah düşürmesin... para konusunda ise 120 liraya 100 lari alıyorsun kıyafet aşırı pahalı... armut suyu meşhur sakın içme iğrenç bişi :) yeter mi bu kadar bilgi

0|1
    0|0
    • Teşekkür. Yardımcı oldun

• oraya kadar gittiyseniz gidin ya görmedik demezsiniz :) şansınız yaver giderse bir değişiklik olur size ama saatlerce kuyrukta beklemekte var işin ucunda :) sigara falan da alacaksanız ucuz oluyo içki falan ama içkiyi hatırlamıyorumda sigarada 2 kartona izin veriyorlar buda dip not :)

• Evet dedikleri okudum buralarda da. Bakalım sabah karar veririz

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç gitmedim, giden arkadaşlar yemeklerin iğrençliğindn bahsediyorlar. En iştahlı adam gider yemek yemeden döner diyorlae. Sanırım o yüzden şişman gürcü yok :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Gürcistan'ın, Türkiye sınırından ötesi doğuya doğru gittikçe güzelleşiyor buna göre biç değerini.

0|0
    0|0
Yükleniyor...