Yurtdışında en merak ettiğiniz ülke neresi?

Yurtdışına tatile gidecek olsanız hangi ülkeyi tercih edersiniz? ben hollanda ya daha doğrusu amsterdama çok gitmek istiyorum :)

0|0
16|11

En İyi Kız Görüşü

• hindistan.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Amerika'nın batı yakasından Uzak doğuya kadar bir çok ülkeyi gezdim. Farklı kıtalarda yürüdüm, değişik kültürleri keşfettim.
    2 Hayalim var hala.

1) Atalarımızın çıkıp geldikleri orta asya'ya adım atmak istiyorum. Onların at koşturdukları uçsuz bucaksız steplerin ortasında durup yüzyıllar önce orada bulunan adamların ekolarını ruhumun içinde hissetmek istiyorum.

2) Avustralya'da büyük resife dalmak. Bu hayalim bir tekne içeriyor. Eğer kendi teknemle oraya kadar gidebilirsem. GÜnlerce, haftalarca gezeceğim adaları.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 10

• Moğolistan

0|2
    0|0
    • Hadi canım.
      Yalnız değilmişim :)

Teknolojiyi ve her şeyi bir kenara itip adeta bir zaman yolculuğu yapmayı çok isterdim. Oralarda bozulmadan önce bize ait, kültürümüzü yansıtan her şeyi görmek harika olurdu. İstemiyorum konfor veya şehirleri. Orada yaşananları bir an için anlamak bile yeterli olurdu.

• @DoctorGraham Ağzından kımız damlıyor resmen. 😄😄 Gerçekten özellikle şu sıralar çadır kurup sadece kitap okuyasım var... 😊

• burkina faso

0|1
    0|0
  • japonya

0|1
    0|0
  • bende hollanda

0|1
    0|0
  • japonya ya da çin

0|1
    0|0