Bu Aralar Pek Param Yok Korsan Kitap Alıyım mı Sizce Kitap Okumayı Çok Seviyorum?

Bu Aralar Pek Param Yok Korsan Kitap Alıyım mı Sizce Kitap Okumayı Çok Seviyorum?

• Al tabi uyanık ol
    53% (8)50% (5)52% (13)Oy Ver
  • Alma, haram ve emek hırsızlığı
    47% (7)50% (5)48% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• hepsiburada'da ucuz kitap oluyor. kitap günlerinde kargo da bedava oluyor. kütüphanelerde bedava kitap var.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kitabin korsani olmaz dostum al hatta istiyrsan kutuphaneden çal. Bu ulkede kitap okunmuyr die kafamizi mikiolar bir kotap olmus 30 tl eee bu yoklukta napcaz aylik 200 tl kotaba mi yatircaz

0|1
    0|0
    • Değil mi usta ya zaten ben fantastik kitap seviyorum 3 cilt alıyorsun 100 tl el insaf öğrenciyiz.

• bir gunah isliceksende bu kitaptan olsun vebali bu duruma getirenin boynuna

• Doğru diyorsun abi kitap oku oku diyorlar ama kitap fiyatlarını da şişiriyorlar nasıl bir adalet.

Kızlar Ne Diyor 2

• Al bence fazla düşünme arkadaşlarından da alabilirsin 2. El satan yerlerde var oku da nasıl okursan oku

0|0
    0|0
  • Pdf indir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• al la nıe almıcan kanks

0|1
    0|0
  • Wattpadden oku o zaman bişeyler

0|1
    0|0
  • Al lan al belki kitap fiyatları en pahalı olan ülkelerden biriyiz gelir dağılımına göre korsan al pdf indir yap bişeyler işte...

0|1
    0|0
  • bence bir kitap okuyucu al bir daha paran olmasa da okursun. zamanında param yok diye istememe rağmen okuyamıyordum, korsan ne kadar yanlışsa para yok diye okuyamamak ta o kadar yanlış.

0|1
    0|0
Yükleniyor...