Gelmiş geçmiş en beğendiğiniz kötü film karakteri kimdir?

Joker mi?
Gelmiş geçmiş en beğendiğiniz kötü film karakteri  kimdir ?
Alex mi

Yeşil cin mi?
Hannibal Lecter?

Norman Bates mi?

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• joker. daha şıkları görmeden yazacaktım.

0|1
    0|0
  • Yesil cin

0|1
    0|0
  • filmlerden hiçbirini izlemedim ama hannibal adi geçiyo o yüzden hannibal karakteri diyeyim ama dizisindeki. Mads Mikkelsen hastasıyım <3

0|1
    0|0
  • Hannibal tabikii😍 dizisini de ayrı bir severim bu arada

0|1
    0|0
  • o zaman joker diyorum

0|1
    0|0
  • Şıklar arasından hannibal, ama gönlümün efendisi ayrı supernatural dan crowley üstüne tanımam resmen tapmalık kötü karakter

0|1
    0|0
  • Hannibal Lecter?

0|1
    0|0
  • joker tabıkıde

0|1
    0|0
  • Hannibal 😉

0|1
    0|0
  • Freddy Kruger.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Hannibal

0|1
    0|0
  • lecter

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• En cani Hannibal diyebilirim, en hazin ve de karizmatik Joker, en iğrenç ve tiksindiğim Alex denen fırlama; ama en beğendiğim kötü karakter sanırım İyi, Kötü , Çirkin'in ''Kötü''sü ve Testere'dir :) İki role de hayranım...

0|1
    0|0
    • Bu Alex i nedense hiç kimse sevmiyor hahahaha bağırsak falan döken biri de değil. Bu kadar onu iğrenç yapan ne sence?

• Kubrick'in çok afedersin oturtmalı portakalını hiç sevemedim ben; berbat içerik ve işleniş. Öyle sahneleri izleyecek biri +18 bir video açıp en azından ne izleyeceğini tahmin eder. Ama o rolde Alex berbat bir filmin berbat sahnelerini 'şahane' oynamıştır çünkü o role ancak bu kadar igrenç adepte olunurdu :D Bütünleşmiş adamla resmen; bir facia filmdir o bence; ayırt etmeden izlerim herşeyi onu da izledim ama bida ne izlerim be tavsiye ederim 😇

• Joker tabiki çizgi roman okyanus yok mu yahu diğer şıklar söylenemez dahi. Dc de pek çok karakteri öldüren acımasız birisi

0|1
    0|0
  • joker

0|1
    0|0
  • Erol Taş

1|1
    0|0
  • virgil solozzo- the godfather filmindeki uyuşturucu türk asıllı- her şey onun yüzünden başladı

0|1
    0|0
    • Sicilya asıllı Malları Türkiyeden getirttiği için Türkiye de çok vakit geçirirmiş. Bu yüzdne ismi türk. Adımızı lekeledi şerreffsizz :D

• Bak sana yemin ediyorum baba 2 yi yarısından öteye izleyemedim hiç 3 ü falan denemedim bile. Ben süper uyku problemi çeken bir adamım haftada 3 4 saat uykuyla 2 işte falan çalıştığımı bilirim bir dönem. Ama zaman kalmamasından değil uyuyamamaktan. Ama bir anime var o ve baba filmi ne zaman izlesem uyuya kalıyorum yorgunsam.1 i 20. falan açışımda izlemiştim. Bİ 10 15 kere baba 2 yi denesemde izleyemedim. Ama bbütün hikayeyi karakterleri tanıyorum :) oyununu falan da bitirmiştin. E o kadar efsane film yani izleyemesemde izlemiş gibiyim :) HAtta yalnış anlama bak izlemiş olan senden daha hakimim :D

• @psychoparadıse :D filmin ana teması 1 de açıkca veriliyor zaten. 2. serisinde malum michaelın baba oluşu ve iş dünyasına atılışı ama 3 izlemeni tavsiye ederim. 3 güzeldir finalide güzeldir :D bendede uyku problemi var 10 saat uyumam şart yoksa dayanamıyorum enerjim gidiyorr. d

• Saruman.

0|1
    0|0
  • Joker

0|1
    0|0
  • Bilal Inci

0|0
    0|0
  • Joker

0|0
    0|0