Nasıl nasıl bir bakın çok kısa bir bölümü görüşleriniz önemli?

Şafağın bildik buğulu aydınlığı göğe serilirken, parmak boğumlarındaki kanın sıcaklığı henüz bedenini terketmemişti. Dik duruşu ve soğukkanlı tavrı katilin bakışlarındaki olağan tedirginliği gizliyordu. Sarımsı kaldırım taşlarının ağırladığı donuk bakışlı kadın ise hiçbir canlılık belirtisi göstermeyen kahverengi gözleri ile sabaha has tenha sokağın tümünü ürpetecek güce sahipti sanki... Olanların tek tanığı geceden kalan turuncumsu ışığı ile sokak lambalarıydı... En azından arka cebinden çıkardığı sigara paketini elinde evirip çeviren genç adam için böyleydi. Herhangi birinin hayatına son vermek ne zaman böylesi sıradan bir olay haline gelmişti? Söz konusu adamda sezilen rahatlık, cinsel bir ilişkinin verdiği hazdan sonra dumanını göğe üflediği sigarayla eş değerdi. Oysa gece mavisinin son yıldızla birlikte çekip gittiği sırada yaşananlar herhangi bir plan dahilinde değildi ve kesinlikle ironiler normal bir insana özgü olamazdı...

Güncellemeler:
güncel
güncell

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Cümlelerin bu denli yoğun olmasını herkes beğenmeyebilir hele ki kitap okuma alışkanlığı yoksa.. Ama açık söylüyorum bu kitabı okumayı çok isterim.. Anlatım muazzam emeğine sağlık..

0|0
    0|0
    • ciddi misin teşekkürler

• Rica, abartmıyorum.. Bir iki satırla örnek vereyim dedim şimdi de hepsi güzel olmuş ayırmaya kıyamadım.. Ben bu anlatım tarzını bu betimleme şeklini çok severim.. Fazlasıyla bana hitap eden bir kitap başarılar dilerim :)

• teşekkürler

• mavinin kırmızıya verdiği o asil hüzmeler kadar gerçekçiydi hayat.

0|0
    0|0
  • Orgazmı tanıdım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...