Müzeye gitmeyi seviyor musunuz ilginizi ne tarz müzeler çekiyor?

Modern sanat müzesi de olabilir bu Arkeoloji müzesi de... Çikolata müzesi, Oyuncak müzesi gibi farklı müzelerde mevcut. Siz müzeye gitmeyi sever misiniz? İlginizi ne tür müzeler çekiyor?

0|0
17|28

En İyi Kız Görüşü

• çok severim. arkeoloji okuyan bir arkadaşımla ankara'da anadolu medeniyetleri müzesi'ne gitmiştik. ehehe. defalarca gittim. maksimum yarım saat harcardım ama onla tam 6 saat kaldık! her şeyi anlattı. büyülüydü.

bir de orhan pamuk'un masumiyet müzesi'ni görmek istiyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Bu yaz nasipse ne kadar müze varsa gitmeyi planlıyorum bilmediğim ne kadarda çok müze varmış müze kartı çıkarmak avantajlı olacak sanırım

1|0
    0|0
  • Evet müzeleri severim gerçek tarihi ve tarih bilincini kazanmak açısından farklı bakmayı görmeyi sağlayabilir

1|0
    0|0
    • Özellikle de Zeugma müzesin de Çingene Kızı mozaiği anaerkil toplumun var olduğunu ispatlar niteliktedir "Toprak Ana" olduğunu söyleyebiliriz

• Severim ama pek fazla gittiğim söylenemez. :) planlı olarak gitmem lazım sanırım bide çok güzeller çünkü

1|0
    0|0
  • Severim ve gitme imkanım olsa doğa tarihi müzelerine - paleontoloji müzelerine gitmek isterdim ama malesef olmadığı için tek gidebildiğim yer arkeoloji oldu geçen sene.

1|0
    0|0
  • Fransa da çok gitdim
    Her taraf müze orda

1|0
    0|0
  • Severim ve hepsi çeker. Sonuçta müze dediğin sokakta göremeyeceğimiz nadirlikte malzemelerin sergilendiği yer. Bu sanat eseri de olsa, oyuncak da olsa, tarihi eser de olsa ilginç bana göre.

1|0
    0|0
  • Cok severim ama uzun yıllardır fırsatım olmadı desem inanırmısın.
    O yüzden bende kendi müzemi kurdum.

1|0
    0|0
  • Arkeoloji Müzesi İstanbul Antalya İzmir Denizli Ankara Van arkeoloji müzelerine gittim

0|0
    0|0
  • Evet , Dolmabahçe resim müzesi Zeugma müzesi ayairini efes antik kenti gibi müzeler ilgimi çeker.

1|0
    0|0
  • ünlü kişiliklerin müzeye dönüştürülen evleri ilgimi çekiyor

1|0
    0|0
  • Tarih&sanat müzelerini severim, İstanbul'da yaşıyorsanız Borusan ve Sabancı müzesi güzeldir.

1|0
    0|0
  • Müze olsunda fark etmez hepsine gitmeyi isterim

0|0
    0|0
  • Evet seviyorum

0|0
    0|0
  • MOMA'ya gitmistim en son, severim. Sanat tarihi eserleri ilgimi cekiyor.

0|0
    0|0
  • Severim

0|0
    0|0
  • severm

0|0
    0|0
  • Daha çok tarihi müzeler

0|0
    0|0
  • sevmiyorum

0|0
    0|0
  • evet severim

0|0
    0|0
  • Tarihi müzeleri daha çok seviyorum.

0|0
    0|0
  • müzeye gitmeyi sevmem

0|0
    0|0
  • Sanat müzelerini takıp ediyorum.

0|0
    0|0
  • yok sevmem

0|0
    0|0
  • Müze kartım var götürürsen giderim

0|0
    0|0
  • bayılırım. arkeoloji hele ki de

0|0
    0|0
  • Müze gezmekten hoşlanmıyorum. Fakat gittiğim yerlerdede ziyaret ediyorum.

0|0
    0|0
  • Bana göre değil

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 16

• Tarihi müzeler.

1|0
    0|0
  • Babamdan dolayı müze de büyüdüm desem yeridir.
    Arkeoloji müzeleri beni benden alıyor ister istemez en çok onları görüyordum. İstanbul da kalmadı gitmediğim müze. Önerebileceğim sen de demişsin zaten.
    Oyuncak müzesi öyle garip oluyorsun ki içerisinde.
    Büyük Saray Mozaik müzesi
    Deniz müzesi
    Tabi ki Atatürk müzesi.
    Anadolu Hisarı müzesi
    Çinili Köşk
    Beylerbeyi ve Ayasofya müzesi her insanın 1 kere ziyaret etmesi gereken yerler.

1|0
    0|0
  • Tarihi müzeler. misal topkapi sarayi. arkeoloji müzesi, türk islam eserleri müzesi vs, severek gitmistim

1|0
    0|0
  • Bazi zamanlar gece orada yatmadigim kaliyor, ciktigimda bitap düsüyorum. Sanat tarihi müzesi icin gecerli bu tabi.

1|0
    0|0
  • Her tür müzeyi severim, çikolata müzesini tv'den görmüştüm ve gitmeyi isterdim :)

1|0
    0|0
  • Tarihi müzeler.

1|0
    0|0
  • Arkeoloji

1|0
    0|0
  • Arkeoloji

0|0
    0|0
  • pek değil