Ernest Hemingway neden intihar etti?

Ernest Hemingway neden intihar etti? bu konuda net bilgisi olan var mı ?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Belki çok saçma gelecek ve inanmayacaksın ama yemin ediyorum arada sırada Hemingway'ın neden intihar ettiğini düşünürüm. (Sevdiğim bir yazar olduğundan) Acı çektiği bir şey mi vardı?, Dünyaya dayanamıyor muydu? Karşılıksız bir aşkı mı vardı? Kim bilir! :( Ancak öğrendim ki Hemochromatosis adlı genetik bir hastalığı varmış. İntiharı ile bu hastalık arasında bir bağlantı olabilir. Ayrıca ölmeden önce bir çöküş yaşamış. Bildiklerim bu kadar...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Süper bi yazardır kendisi ama hayatın çekilir gibi olmayacağını düşünmüştür ate olabilir bunalımda olabilir.

0|0
    0|0
  • Nedeni : "Hayatının son zamanlarında herşeyin boş olduğuna dair bir fikir oluşturdu ve intihar etti." olabilir.

0|0
    0|0
  • gugıllamak lazım...

0|0
    0|0
  • Hm kendisi nihilist oldugu icin varolusla ilgili ucari dusunceleri vardi diye bilirim. Amerikan edebiyati okudum da..

Bariz biR bilgi yoktu olumuyle ilgili.

0|0
    0|0
  • bilmem bana demedi...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Vay arkadas,Ernest hemıngway bıle ıntıhar etms bn ıntıhara cesart edemedmdn hala oturup saatlerce olumumun senaryolrını yazıyorm.vay be ernest demek snnde hayallerıne pkklı terorstleer 172 mermı attı.hepsı dıbneden gecmesıne ragmn hıcbırı denk gelmedı.

0|0
    0|0
  • kendini öldürmek istemiş onun için intahar etmiş...

arkadaş ne acaip soru , merak ediyorsan baksana google , wikipedia falan...

0|0
    0|0
  • Ernest Hemingway'a sormak lazım

0|0
    0|0
  • ben bilmiyorum..tanıdığım değildi...

0|0
    0|0
  • Bilinmez neden öldüğü

0|0
    0|0
  • Abazalıktan :))