Rock dinleyenler toplanın

Rock dinleyenler gelin bu soruda tanışalım dinlediğimiz grupları falan yazalım, isteyen yaşını yerini falan da yazabilir

Ben mesela anadolu rock dinlerim, metal takılırım arada ama her tür müziğe de açığım. Lisedeyim...

• Metal dinlerim
    A seç
  • Rock dinlerim
    B seç
  • PoP dinlerim we sanane be müziğimden slk .s .s
    C seç
  • Türk Sanat Musikisi dinlemelerine teşrif etmekten bayılırım efendim.
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
O yaş yanlış ya onu kafaya takmayın :D

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

• bon jovi,guns roses,u2,metallica,simple plan,linkin park,ac dc falan dinlerim antarax,lordi,slipknot gibi kılıktan kılığa girip anıranları dinlemem.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Metallica favorim, yeni grupları da dinlerim ama The Pretty Reckless süper.

0|0
    0|0
  • Pretty Reckless , Nirvana , Evanescence , The Beatles , Gun's Roses

0|0
    0|0
  • Guess Who :)

0|0
    0|0
  • rock-metal karisik

0|0
    0|0
  • metal dinlerim doom

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Pantera bir numaradır..

Iron Maiden da bir numaradır..

Judas Priest de bir numaradır..

Linkin Park da bir numaradır..

Cliff Burton da bir numaradır.. Dave Mustin de öyle.. Yalnız dikkat edin Metallica demiyorum.. Bu ikilinin olduğu Kill Em All albümünü de saymak lazım..

0|0
    0|0
  • Kurtalan Ekspres,Joe cocker,Erkin Koray,Barış Manço,Hayko çepkin,Ben metali fazla sevmem daha çok rock ta anadolu harmanlamasını dinlerim örnek barış mançonun yaptığı..Bizim şarkılarımızın batı ensturmanlarıyla çalınması hoşuma gider

0|0
    0|0
  • 22 yaşında nasıl lisedesin yaw ben 23 yaşındayım artı bir yapıp bitirdim üniversiteyi :O neyse ben as i lay dying ve all that remains dinliyorum bugün...tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • Avril lavigne paramore hey monday flyleaf nightwish we are the in crowd mukemmel bunlar

0|0
    0|0
  • rock,endüstriyel metal, heavy metal, hardcore Allah ne verdiyse dinlerim en çokta rammstein dinlerim

0|0
    0|0
    • endüstriyel demeyin lan şuna rammsteın'dan başka yok.

• Ha ben Ranstein'ın müziğini ondan sevmiyom hele.. O zaman Iron Maiden'ın müziğini de bu yüzden seviyom, hele hele Iron Maiden'ın en sevdiğim albümünün A Matter Of Life and Deat olması da bu yüzden..

Yani: Bozulmamış metal seviyorum ben...

• link bak bakalım başka yokmu

• PoP dinlerim we sanane be müziğimden slk .s .s

0|0
    1|0
  • Rock sevmem ben

0|0
    1|0
Yükleniyor...