Michel Foucault taniyaniniz okuyaniniz var mı acaba buralarda?

Yazdığı kitaplar ile yeni bir anlayış bakış açısı ve yaşam tarzı geliştiren bu müthiş ustadin kitaplarından Deliliğin Tarihi Cinselligin Tarihi ve Hapishanelerin doğuşunu okudunuz mu ve genel olarak anlamlandirdiniz hayatınıza yaşamımıza neler getirdi

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• ne yazık ki elime kitabı ulaşmadı. deliliğin tarihi ve cinselliğin tarihini okumayı çok istedim. hakkında çok araştırma okudum. hayatını inceledim. aids'ten ölmüş. otorite, iktidar, yönetmek üzerine de bir hayli kafa yormuş ve bunlardan ölümüne kaçınmış.

0|1
    0|0
    • D&r lerde mevcut ama biraz pahalı kamulaştırma yeteneğin kuvvetli ise oradan çıkartabilirsin yskalansan bile kitapları alırlar hepsi bu :)
      Postmodern düşünürlerdendir Özellikl botorite ve iktidar üzerine yoğunlaşmış tabi bu durum da tek tip bireyler oluşturma üzerine kurulu olduğunu belirtiyor ve sürekli farklı yol ve yöntemleri kullanarak benliğimizi işgal ediyor

• o kadar diyorsun. şu sarkaç mevzusunu da biraz anlatır mısın?

• Yani dünyanın döndüğünü göstermek istemiş bir sarkacı almış ondan sonra büyük bir kitle toplamış sarkaç sallanfikca şekillerin yeri değişmiştir işte dünya kendi etrafında dönüyor diye belirtmiştir

Kızlar Ne Diyor 1

• Burada yok

1|1
    0|0
    • Gerçekten çok şaşırdım ya kimsenin olmamasına burasi sadece belli konuların konuşulduğu tartışıldığı bir alan imis

Erkekler Ne Diyor 1

• Hic tanimiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...