Kadıköy-Kartal metrosu hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Kadıköy-Kartal metrosu hakkında düşünceleriniz nelerdir?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• metro değil maşallah koşu parkuru gibi yürü Allah yürü :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hiç binmedim.Şu metroyu en azından Tuzla'ya kadar yapmış olsalardı binerdim.Ama hiç yaparlar mı? O zaman 130'a kim binecek :)

0|0
    0|0
  • Valla ahır gibi kokmasa (koltuk vs. imalinde geri dönüşüm kullanılmış), çok yürünmese, durakları iyi yerlerde seçilse güzel olacağımış :)))

0|1
    0|0
  • tren çok güzel ama kartaldan cevizli adliyesine gideyim dedim gitmez olaydım tünelde 1 saat yürüdüm ne anlamı kaldı?

0|0
    0|0
  • 10 numara bir çalışma. Emeğe saygı lütfen..

0|1
    0|0
  • gayet güzel <33333

0|1
    0|0
  • nefret ederim...

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 3

• kartal cevizli'den, kadıköy'ün merkezine 30 dakikada gitmemi sağlıyor.. trenden daha konforlu, ve de stadın orda inip aşağıya kadar yürümeme gerek kalmıyor. ama eğer ara duraklara gitmeye kalkarsam (mesela yetmişevler, karayolları ya da kadir has ) bu sefer kullanışlılığını yitiriyor. çünkü E5 üzerindeki her durağa denk gelen bir metro istasyonu yok. gerçi bu teknik açıdan mümkün mü, orasını bilemiyorum. %70 oranında memnunum.

0|0
    0|0
  • bence çok iyi bir proje..Dahada yaygınlaştırılması lazım bunların bu ülkede birşeylerin yapılıyo olması bir Türk vatandaşı olarak sevindirici tabi..Devamını bekliyoruz

0|0
    0|0
  • Bildiğimiz metro.Ne düşüncesi anasını satıyım.Herşeyin altında bişey aramayın lan :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...