Yabancı dizi önerebilir misiniz?

hiç yabancı dizi izlemedim hani netten şu sezonluık olanlardan yani haaa bi kere bikaç kere how i met your motheri izledim ama beğendim onu bunun gibi komedi olur aşk olur fantastik olur ya da güzel konulu diziler önerir misiniz? birde nerden indiriyosunuz hangi sitelerden bu dizileri?

Güncellemeler:
arkadaşlarım yazdığınız dizilerin türünü ve de konusunu da yazın lütfen!

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Fringe link

Heroes link

Supernatural link

Chuck link

Flash Forward link

Persons Unknown link

Person of İntrest link

Şimdilik bunlar aklıma geldi çok daha fazla izledim her birini tavsiye ederim :)

Walkıng dead

0|1
    0|0
    • konularını da söyleseydin tam süper olcaktı:)

Erkekler Ne Diyor 7

• supernatural

0|0
    0|0
  • Prison Break kesinlikle öneririm Abisini hapisten kurtarmak için hapse giren Micheal Sicofieldi anlatıyor accayip zevkli bir dizi izle bana dua edersin

0|0
    0|0
  • Barney Stinson Ted Robin ve şapşal marshall :D

Two and a half man çok güzeldir izleyebilirsin, Bunlara ek olarak Friends dizisi himym'den daha once vardi ve karakterleri cok saglam. Barney bu dizinin icinde olsaydi erir giderdi.

0|0
    0|0
    • Two and a half man komedi dizisi, charlie sheen oynuyor mükemmeldir. Himym 20 dkda 15 defa güldürüyors, two en az 30 defa güldürebilir :) Bunlara ek olarak Supernatural dizisinde herşey var.

• CSI:New York , Spartacus, Criminal Minds

0|0
    0|0
    • Kriminal diziler , ve spartacus , eski zamanda geçen gir gladyatörün hikayesi

• hung güzel dizi.google a yaz illa bulursun linklerini

0|0
    0|0
  • desprite house wifes, nikita, the event

0|0
    0|0
  • spartacus yada nip tuck

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• supernatural: şiddetle tavsiye ederim komedi,korku,dram hepsini içinde barındıran bi dizi

true blood : vampir konusunu seviyorsan twilightın bile eline verebilcek kalitede bi dizi

dexter: çok güzel bi dizi seri katilleri öldüren bi seri ktilin hayatı

the mentalist : onu da şiddetle tavsiye ederim eğlendirici bi polisiye dizi

merlin : fantastik bi dizidir güzeldir

1|0
    0|0
  • supernatural. Komedi korku fantastik gizem. Hayalet avcısı gibi bişey

0|0
    0|0
  • "scrubs" komedi var aşk var .güzel bi dizidir.how ı meet your mother beğenen onu da beğenir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...