Evde sıkıntıdan ölmemem için öneriler verebilir misiniz?

Sırf sıkılmak için değil yani boş insan olmak istemiyorum boş geldim boş gidicem bir becerim olsun istiyorum. Fikir verir misiniz? Evde yapılabilecek neler olabilir?

0|0
7|33

En İyi Erkek Görüşü

• Vereceğim en iyi fikir şu: "Kendin ol." Hayat senin hayatın. İstediklerini başarmak senin elinde. Öncelikle yapmak istemekle olmuyor hiçbirşey. Buna inanmanda lazım. İnanmak başarmanın yarısıdır ;) Resim, müzik insani zevk hobileridir. Bunları yaparak mutlu olabilirsin belki ama yinede boş gelip boş gitmek olur bu hobiler. Eğer boş gelip boş gitmek istemiyorsan vicdanen seni rahatlatmasıyla birlikte bir faydanında olacağı bir hobi yapabilirsin. Mesela ağaç dikmek ve büyütmek ya da hayvan bakmak ve eğitmek gibi. Bunların yanında daha faydalı şey ise bilimdir. Yani öğrenmek ve öğretmek. Bir insana nasıl çorabını giymesi gerektiği öğretirsin ve bu sayede o çocuk ömür boyu çorabını kendisi giyebilir mesela. Yaptığın faydaya bir bak ;) iyi ve örnek bir insan olman dileğiyle ;)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kitap oku bulmaca çöz farklı yemek tarifleri dene spor yap...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• film izle müzik dinle tv izle yemek ye hamuda kalk parende at. aynaya bak , halay çek ev orası herşey serbest

0|0
    0|0
  • Orgu or

0|0
    0|0
  • Farkli konularda kendini gelistir. Tam anmaiyla kac yasindasin bilmiyorum ama gelecek hayatta senin isine yarayacak seyler hakkinda bilgi sahibi ol. Erkekler, cinsellik, cocuk, egitim, para kazanma, kisilik gelistirme, gibi konularda bilgi bulabilirsin netten, bos bos oturup dizi filim program izlemekten iyidir

0|0
    0|0
  • Yat uyu film izle dizi izle Ayşeyi ara ondan bundan bahset falan

0|0
    0|0
  • Evet veririm.

0|0
    0|0
  • Örgü yap , spor yap , kitap oku , belgesel seyret , araştırma yap , uyu 😴💤

0|0
    0|0
  • Muzik dinlemeyi merak ettiklerinle ilgili arastirma yapmayi ozellikle bilinmeyen ilginc bilgiler hakkinda

0|0
    0|0
  • Aslında ilgi alanın nedir? Ne yapmak seni mutlu eder? Biraz daha detay versen ona göre tavsiye yapılabilir.

0|0
    0|0
  • El işi öğren.

0|0
    0|0
  • Müzik aç.

0|0
    0|0
  • Yat uyu

0|0
    0|0
  • soguk su ile dus al yat asagi. d

0|0
    0|0
  • Ben resim çiziyorum PC oynuyorum https://scratch.mit.edu/ sitesine gir oyun çizgi film yap, akşam zaten Güldür Güldür ve Survivor var :D Gezmeye git spor yap,

0|0
    0|0
  • stream aç yayın yap tutulursan mutlu olursun çevren olur

0|0
    0|0
  • origami ile uğraş.

0|0
    0|0
  • hobin var mı spor yapıyo musun

0|0
    0|0
  • kendini geliştir. yeteneklerini ön plana çıkar. hayatta birgün tek kalıcaksın işte ozaman ayaklarının üzerinde durmayı öğren şimdiden kendini alıştır tanı bu zamanlar gelip geçici ben ne ara 31 oldum anlamadım ona göre

0|0
    0|0
  • kibritten ev yap :D

0|0
    0|0
  • Gel bana

0|0
    0|0
  • ahşap boyama
    takı tasarımı

0|0
    0|0
  • film izle müzik dinle

0|0
    0|0
  • Dizi izlemek kitap okumak

0|0
    0|0
  • patrondan kurtulma sanati izlemediysen izle cok guzel

0|0
    0|0
  • namaz kıl kuran oku kitap oku dua et bol bol

0|0
    0|0
  • Boş geldim boş gidicem demek nedir ya

0|0
    0|0
  • Ders çalış. Oku.

0|0
    0|0
  • Evde yapilcak hic bisey yok

0|0
    0|0
  • İsmek kurslarına git. Kitap oku. Resim yap. Yemek yap öğren😂

0|0
    0|0
  • nakış yap

0|0
    0|0
  • özele gel mesela :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 6

• Örgü?

0|0
    0|0
  • Kitap oku.

0|0
    0|0
  • Kitap oku

0|0
    0|0
  • Kitap oku

0|0
    0|0
  • bir şeyler çizmeyi deneyebilirsin bir şeyler boyamayı deneyebilirsin spor yapabilirsin

0|0
    0|0
  • uyumak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...