Dünyada son 10 dakika kalsa?

Öğrendiğinizde ilk ne yapardınız? Öğrendikten sonra neler yapmak isterdiniz?

0|0
69

En İyi Erkek Görüşü

• hiç son 10 dakikan olduğundan bu konuyu açtığını düşündün mü peki =)

cevaba gelirsek yapcak bişey yok siteye veda ederdim. xper puanlarımı bağışlardım

1|0
    0|0
    • güzzelll:)

• benim son 1 saatlik sorumun farklı versiyonu. ben soruyu sorduktan sonra ölcem diye düşündüm son 1 saatim kaldı da ben bu soruyu sordum diye epey tırstım

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• 10 dakikada hiç bir şey yapamazsın. Kaldı ki daha önce son 24 saat ve son 1 saat olarak sorulan aynı soruya çok üzülürdüm diye cevap vermiştim.

10 dakikada hiç bir şey yapmam, sadece üzülürüm. Ayrıca 10 dakikam kaldığını kim söyledi ona bakmak lazım. Adamın birisi söylediyse son 10 dakikamı kuvvetle muhtemel "Adama bak ya ne 10 dakikası" diye gülmekle geçirirdim :)

0|0
    0|0
  • link

link

Bu tip sorulara camdan aşağı atlardım diyerek noktayı koyuyorum.

0|0
    0|0
  • vasiyetimi yazardım ancak ona yeter zaman :))

0|0
    0|0
  • ben mesela hazırlanıp evden çıkabilirdim. ama kadınlar çıkamazdı.

0|0
    0|0
  • Efektleri kaçırmamak için yüksek bi yere çıkardım.Son bi sigara yakıp olan biteni izlerdim

0|0
    0|0
  • 5 dakka tövbe 4 dakka namaz 1 dakka kelime i şahadet

0|0
    0|0
  • yapılıcak bişi yok bavulumu hazırlardım :D:D:D

0|0
    0|0
  • 5 dakikasında tekel bayiye gidip sigara alırdım. Kalan 5 dakikada da içerdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• son namazımı kılar dua ederim.

0|0
    0|0
  • İbadet ederdim.

0|0
    0|0
  • kopegımı kucaklayıp oturup ıcmeye baslardım ve olumu beklerdım ne yapılır saatımı durduralım kı...

0|0
    0|0
  • Arayıp dinciye ölümden sonra kesin hayat var mı diye sorardım :) evet derse müzik dinleyip resim yapardım :) yok derse gene müzik dinleyip resim yaparım :))

0|0
    0|0
  • önce sevdiklerime sarılmak sonrada dua etmek eh artık hesap günü ise tek çare dua

0|0
    0|0
  • Gözlerimi kapatıp beklerdim öylece..

0|0
    0|0
Yükleniyor...