Aamir Khan dışında tanıdığınız Hintli bir oyuncu var mı?

Merak ettim sadece. Kız erkek fark etmez.

Ve de şu filmdeki adam, şu filmdeki kız deyip beni yormayın adını söyleyin, ya da hiç söylemeyin daha iyi... 😄😄😄

1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Shakrukh khan, salman khan, aishwarya rai, kajol, deepika padukone, katrina kaif, priyanka chopra, hritnik roshan sayimmi daha :D

1|0
    0|0
    • Vayyyyy hep sevdiğim isimleri yazdın katrina kaif dışında. Ona kıl oluyorum😄

• Bende onu sevmiyorum çok itici geliyo oyunculuğu da tipi de ama adını bildiğim için aklıma geldi :D

• Oyunculuk yapmıyorki gelip mal mal bakıyor😄😄 ama çok iyi dans ediyor o ayrı ama bir kajol değil 😄

Erkekler Ne Diyor 28

• Raj Kapoor

1|0
    0|0
    • Avaraaa muuuu 😄

• Daha rezili Izzet Altinmese'nin Turkce'ye uyarlamasiydi.
      "Ya gardas ya bu bahtimiz ne karahuuuuu :)

• Ahahahhahaha 😄 sadri alışık da avareyi uyarladı film olarak ama sadri alışığı severim ona laf yok 😄

• Salman.

1|0
    0|0
    • Salmanı tanıyan diğerlerini de tanır bence. Salmanı daha çok sevdiğin için mi sadece onun ismini söyledin?😄

• Güzel filmler ama bir çok insanı sıkıyor nedenleri, filmleri uzun ve dans sahnelerinden bir çok kişi hoşnut değil ve dövüş sahnelerini fazla abartılı buluyorlar... tabi bunlar amerikan filmlerini çok izlemekten kaynaklanıyor yoksa Cüneyt Arkın ne der. :)

• Birçok insanı sıkmıyor bence. Sinemayla ilgilenenlerin çoğu seviyor. Bence dans konusunda iyiler müzikleri de güzel ben seviyorum müzikal sahneleri. film dediğin 3 saat olur. Ne o öyle kısa kısa tadı damağımızda mı kalsın?😄😄 Aksiyon sahnelerini bilmiyorum aksiyon filmi izlemediğim için benim izlediğim filmlerde öyle sahneler yoktu bodyguard dışında. O da zaten izlediğim en kötü hint filmi açık ara.

• Fanaa , Zoonie o kız ise dışarıda gördüklerimiz nedir diye kendi kendime sormadan edemiyorum :)

1|0
    0|0
    • Kajol. Ordaki kızın gerçek adı

• Bana ver ben giyerim 😄

• Neden olmasın eger gerçekten böyle düşünüyorsanız hediye ederim , askıda duruyor ^__^

• Var da ismini yazmam mumkun degil 😂

1|0
    0|0
  • Kareena Kapoor, Akshay Kumar, Sonam Kapoor, Shahid Kapoor

1|0
    0|0
  • Katrina Kaif , Salman Khan bunları biliyorum. Katrina Kaif te güzel kadın.

1|0
    0|0
  • Salman Khan tabiki!

1|0
    0|0
  • shahrukh
    salman

kizlarin adini bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Shakrukh Khan, Karina Kapoor, vb birçoğu

1|0
    0|0
  • Shachruch mu neydi

1|0
    0|0
  • Raj kapoor

1|0
    0|0
    • 22 yaşında birinin raj kapooru tanıması hoşuma gitti.

• Aynen samimi geliyor insana.

• Gerçekci salak saçma değil doğrulup payıvar 😀

• Katrina kaif

1|0
    0|0
    • Erkekler seviyor onu😄

• aynen ikisinin de yaşını öğrendiğimde şok olmuştum

• Evet ben 51 yaşında ölürüm adamlar dans ediyoe o yaşta😄

• Anuşka Şarma

1|0
    0|0
  • raj kapor

1|0
    0|0
  • kluramı veşnaym onnumara oyunculuğu var..

0|0
    0|0
  • Shahruk khan

1|0
    0|0
  • Ben de bu kizlarin hintli merakini anlamiyorum Turkiyede adammi kalmadi arkadas inege tapan adamlardan hayir mi gelir? :D

0|0
    0|0
    • Ben Hindistan'da yaşamış biri olarak söyledim. Ve biraz saygılı olmanı öneririm bir ineğe tapmıyorlar sadece kutsal hayvan olduğu için kesmiyorlar. İki kendi inancına saygı bekliyorsan saygı göstermelisin 3 bollywoodun büyük çoğunluğu müslümandır (aamir, shahrukh, salman, katrina...)

• Konuyu siz saptirdiniz ben fikrimi soyledim siz konuyu aldiniz buralara getirdiniz ben sadece Turkiyede adam mi kalmadi dedim.

• Ben sinema öğrencisiyim aktörlere ve aktrislere bakarım. Türkiye son dönemde recep ivedik tarzı filmler yaptığı için türkiyedeki aktörleri çok ciddiye alamıyorum günümüzde.

• Sanaya Irani
    Ashihs Sharma
    bu ikisini biliyorum kanal 7 deki dizilerden adlarını bilmedigim için aratıp buldum

0|0
    0|0
    • Dizi izlemiyorum doğrudur.

• izleme dizileri iyi başlıyıp kötü bitiyor hikayeyei dogru sonuca baglayamıyorlar aşırı saçma dövüş sahneli filmler hariç çok iyi film yapabiliyorlar

• Ben aksiyon filmleri izlemediğim için benim izlediğim filmlerde dövüş sahnesi çok olmuyor. Ama doğrudur.

• Aamir harici gerisini sevmem

0|0
    0|0
  • Sing rayzada ailesi 😂

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 24

Yükleniyor...