Bir daha böyle usta aktörler gelir mi?

Kemal Sunal gerçek hayatında çok ciddi iken, Erol Taş gerçek hayatında güleçtir.
Buna rağmen Ali Kemal Sunal komik ve güleç rolü çok iyi bir şekilde yaparken, Erol Taş ise kötü adam rolünü çok iyi yapar.

Her ikisi de kişiliklerinin tam tersi karakteri oynayabiliyorlar.

1|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• ben kemal sunal ın üstüne tanımam bir daha böylelerinin de gelecegini sanmam dünya iyice değişiyor zaman geçiyor geçtikçe insanlar kafayı yiyor millet ne yapacanı şaşırıyor iyiler de kötü oluyor şimdi aktörlere bakıyorum var mı eskisi yok bence br daha gelmeyecek de.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kemal sunal gerçekte de komikti ve güler yüzlü idi. televizyon kanallarına neredeyse hiç çıkmadığı için kimse gerçekte nasıl bir insan fikir sahibi olamadı. buna rağmen televizyonlara verdiği bir kaç röportajı youtube dan seyrettim. en yakın arkadaşları kemal sunal ın gerçek hayatın da çok espritüel olduğunu söylüyor. bunu rahmetlik zeki alasya söylemişti ve sebebini de insanların fazla ilgisinden sıkılması olarak gösterirdi dedi. yani ciddi rolü yapıyordu insanlara. o algı doğru değil gerçekte de komikti, müjdat gezen gibi. erol taş ise yaptığı kötü rollerle sahnede taşlanan adam. lütfü akad ın film setinde serserilerin set çalışanlarını rahatsız etmesini , kendisi ve arkadaşları ile döverek kovmuş ve lütfü akad ın döğüş sahnesin de rol teklif etmesiyle tesadüfen sinemaya girmiştir. o film setindeyken de işten kaytarmış. İstanbul da bir kahvehanesi vardı ve filmler den kalan zamanlar da kahveyi kendisi işletiyordu. oda filmlerinin aksine çok iyi bir insanmış.

0|1
    0|0
    • en iyi görüş için teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 2

• Gelmez onların yeri çok çok başka.

0|1
    0|0
  • Gelmez

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ikisi de birbirinden değerli kişilerdi. kült olarak kaldılar.

0|1
    0|0
  • gelmez be

0|1
    0|0
  • Nur içinde yatsın. Daha da zor gelir.

0|1
    0|0
  • Gelmeyecek

0|1
    0|0
Yükleniyor...