Levent kırcayı tv de gormeyı özlüyormusunuz?

Eskıden ekranlarda cok güzel programları olurdu.. Su anda goremıyoruz.. Hıcıv namına hıc bıseyı goremıyorz.. Olacak o kadar programları çocukluğumun en güzel hatıralarıydı? Programa baslarken bıle ınsanların ıcındekı durumları ne güzel ele alırlardı.. Cocuklıgumun kısa bır tıyatrosuydu ya sızın?

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Gecmisteki pek çok şey gibi levent kırca ve ekibini de özlüyorum. size katiliyorum.

1|0
    0|0
  • hicv etmek osmanlıdan gelen bir şeydir o dönemler de saygıyla karşılanır dı. Evet Kırca bir dönem gerçekten komikti. Siyasi görüşünü sanatına fazla karıştırmaz objektif bakardı ve halkta severdi. Ki sırf kendisiyle resim çektpirmek için saatlerce çekimlerin bitmesini beklediğim olmuştur. Halkımız sanatta sanatçının siyasi görüşüne pek aldırış etmeden yapmış olduğu kaliteli ürüne bakar çok kez örneklerini gördük Ahmet Kaya nın şarkıları yıllardır her kesim tarafından dinlendi halen dinleniyor. Yılmaz Erdoğan yıllardır gişe sorunu yaşamıyor Cem Yılmaz keza. Çünkü insanlara kalite sunuyorlar. Kırca siyası çıkar sağlamak adına sahneyi ekranı bilinçsizce kullanmaya başladıktan sonra kendi notunu vermiş oldu. Ayrıca artık espirileri ilkokul seviyesine indi sanmıyorum artık tutacağını.

0|0
    1|0
    • evt aslıda bı bakımdan haklısın.. eskıden elestırılmeyen bu adam son anda tutulmamasını ben sıyasetın oyunu olarak goruyorum..

• siyasi oyuna kendi kendine alet oldu kaliteyi kendi düşürdü popilariteyi kaybedince gündeme gelmek için çok saçma şeyler yaptı kaybetmeyi hazmedemedi.

• onunda kendı bılecegı ıs.. ama sanatına hayrandım.. sıyası gorusu benı ılgılendırmez..durust olsun yeter.

• evet heyecanla bekler hiç bitmesin isterdik bir tanedaha parodi yapsınlar diye

vede ŞARHOŞ çok gülerdik ona

1|0
    0|0
  • çok sevdiğimiz o programların bu yıllara hitap edeceğini sanmıyorum... öncelikle biz bile çocukken aldığımız o tadı alamayız.. 80 li 90 lı yıllar. yaşandı bitti

1|0
    0|0
  • dönmesin saçmalığın daniskası hiç bilgisi olmayan konularada el atmaya başladı onun yaptığı hicim değil aşağılama sanatı...

1|0
    1|0
    • ama elestıreye acık olmak lazım.. tahammül etmek lazım.. bende mesela taklıt yapan bırısıymdır..bı başkası yapma gucenıyorum dese gulerım sadece.. yarası mı var gocunsun?

• empati yapmayı önerirken onu kendin başarmış olman lazım şimdi sen bunada çok farklı bir cevap verirsin şimdi verdiğin gibi ben il cümlenden bahsediyorum sen 3 cümlenle alakalı konuşuyosun alaka nerde? gerçekten bitirelim hayırlı akşamlar sana herşey gönlünce olsun ;)

• sizinde.. ıyı geceler..!

• kişiliğini, komedi tarzını hiç sevemedim bu adamın. aslında harika konular yakalıyor, b*kunu çıkarmasa güzel esprilerde çıkacak ama fazla cıvıtıyor bence...

0|0
    0|0
  • Biraz dikkatli konuşsa halen sevebilirdim; ama söyledikleri şeyler bazen sarhoş birinin ağzından çıkmış gibi geliyor bana ama adam alkol kullanmıyor.

Ama eskiden başka eğlencemiz yoktu :D

1|0
    0|0
    • ne varkı bunda? adam sarhoş taklıdı yapıyor ne olucak:D

• hmm evt ozelıne gırer ama o .. sanatını her zaman takdır ederım.. ozel hayatı benı ılgılendırmez..:)

• Tabii ki sanatına lafım yok. Yeşilçam'da başrol oynadığı tek film vardır her izlediğimde gülerim. :)

• sanat damarları by-pass olduğundan dolayı oralar pek işlevsel değil artık :)))

1|0
    0|0
  • komik ama gereksiz sanata siyaseti karıştırmanın bir alemi yok

0|0
    1|0
    • neden kı karıştırsın.. ? herkesı elestırsın.. yanı yalnıslarımızı görmek ıcın bır fırsat sadece..

• aynen arkadsım katılıyorum..

• muhabbetine doyum olmuyor ama yatmalıyım artık inş başka bir zaman tekrar muhabbet ederiz sana iy geceler

• Olacak o kadar

90 lı yılların fenomeniydi

0|0
    0|0
  • Kendisini kişilik olarak seviyorum, ama siyasi fikirlerine katılmıyorum. Sanatına da hayranım.

1|0
    0|0
  • eğlenceliydi demi. keyifliysi. bitti gitttiişte oda. tiyatroları var sadecee. tvden yok oldu gitti

0|0
    0|0
  • Bi sarhoş taklidiyle yıllarca ekmek yedi yeter ya daha ne

0|0
    0|0
    • güzel oluyordu ama:D komık oluyordu?:D mızah adına bısey goremıyormkı sımdı) sen goruyormusun:)

• o adamın kişiliğini sevmiyorum bir aralar baya komik geliyordu ama sonra gıcık olmaya başladım

0|1
    0|0
  • iyi olur geri dönse, şu an hiç televizyon izlemiyorum haberim bile olmayabilir ama dönsün yine de :)

0|0
    0|0
  • Napayım ben elın adamı :D sokakda gorsem sopayla koştururum :D

0|0
    0|0
  • hyr istemiyorum akıllı ama fazla cıvık

0|0
    0|0
  • varlığı ile yokluğunu farketmiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Biz de ailecek oturup severek izlerdik ben çocukken.. Artık siyasilerin eleştiriyi bir tarafları yemediği için anca yalakaları ya da susturulmuşları izleyebiliyoruz

0|0
    0|0
  • Çocukken izlerdik

0|0
    0|0
  • evet kesinlikle :(

0|1
    0|0
  • hiç özlemedim keşin tekiydi aklımda öyle kalmış o programlarıyla.

0|0
    0|0
  • hep aynı. bel altı, sarhoş...

karısını da aldatmıstı. aldatan adamlara saygı duyamıyorum.

0|0
    1|0
    • :):):) ama o onun ozelıne gırer.. ona bakarsan cem yılmaz da oyle.. ama o dınlenıyor..

• ya mutlaka dıkkat etmelı ama .. hıc kımse mükemmel deıl.. toplumda o kadar aldatan varkı.. kendınıze gelın.. bunlar sadece bır ornek.. abınızın kardesınızın kendınızın oyle olmadığı nerden malum?

• etraftaki aldatan insanlara da saygı duymuyorum ki soran aynı sekilde. bir sey anlatsa ciddiye alamıyorum.

• ikiyuzluymus zamaninda guldururdu simde ona para bulamadi siyasete girdi..

0|0
    0|0
  • levent kircayi sevmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...