Digiturk vs D Smart ?

Arkadaşlar bunlardan birisini seçeceğim, benim için öncelik hd kanal ve içerik; hangisinde ne kadar iyi ? Hangisinin film paketi daha iyi ? Müzik kanlları hangisinde daha fazla ? Belgesel kanlları hangisinde daha iyi ? Ve son olarak sizin öneriniz hangisi ?

Not: Spor paketleriyle ilgilenmiyorum.

Not 2: Fiyatlar da (eğer ki 2 platform arasında bir uçurum yoksa) çok önemli değil, içerik önemli benim için.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hem Digiturk hem D Smart kullanıyorum. Teknik sorun yaşamayıp içerik olarak daha az şey talep ediyorsan, daha profesyonel bir firma ile çalışmak istiyorsan Digiturk öneririm. Film kanalları Digiturk'te daha kaliteli.

D Smart HD yayın görüntüsünde Digiturk'ten çok daha önde. Film kanalları iyi değil ama belgeselde Digiturk'ten daha iyi. Müzik kanalları olarak D Smart'ı tercih ediyorum, Digiturk'ten bir tek MTV var bana göre kaliteli.

Sonuç olarak D Smart'ta HD yayına daha çok ağırlık verilmiş gibi geliyor bana. Kanal D, Star, ATV, CNN Türk, A Haber, TRT, TRT1 gibi birçok ulusal yayının HD'si mevcut. Bir kısmı Digiturk'te de var tabi ama D Smart'da daha çok. HD kanal sayısı olarak yanlış hatırlamıyorsam D Smart 36, Digiturk 36 HD kanala sahip. Yani eşitler fakat HD kalite konusunda D Smart öneririm yine de..

0|0
    0|0
    • Peki görüntü kalitesi olarak bir fark var mı 2'sinin arasında ? Hani hd yazıp da yalandan hd olma gibi bir durum var mı ?

• İkisi de gerçekten HD yayın veriyor, hakkını yememek lazım. Fakat Digiturk, D Smart kadar net değil. D Smart daha yüksek çözünürlüğe sahip..

Kızlar Ne Diyor 2

• Digiturk alacaksan plus al yoksa paket, paket uğraşılmaz hem en ufak yağmurda yayın bozuluyor ben iptal ettirdim sıradan uydu ya geçtim çok ta memnunum. D Smart kullanmadım

0|0
    0|0
    • Türksat'ta yalnızca 3 ya da 4 tane hd kanal var, soruda belirttiğim gibi hd kanal sayısı benim için çok önemli. Plus ise fiyat fakından dolayı düşünmüyordum, ama bu yağmurda kesilme olayı o kadar ciddi mi gerçekten ? Yani sıradan bir yağmurda bile kesilir mi,?

• evet ben bu yüzden iptal ettirdim.. üstelik belgesel, çizgi film, diziler, sinema hepsi ayrı paketler

• digiturk tabikide

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Tivibu :D

0|0
    0|0
  • Digitürk King.

0|0
    0|0
    • Sende var mı ? Varsa hangi paketleri kullanıyorsun ?

• ben tv izlemem . kardeş ama alıcaksan bu digitürk olmalı dsmartı salla.

Yükleniyor...