İran'ı gezip görmek ister miydiniz?

Coğrafyası ve tarihi eserleri ile övülen ülkelerden biridir

1|1
32|51

En İyi Erkek Görüşü

• Gitmedim ama gidenler hic disardan gorundugu gibi siki yonetim yok galan diyor cok eglenceli bir yer

0|0
    0|0
    • Sıkı yönetim yavaş yavaş kalktı ama şeriat yasaları hala duruyor

• Yok ya iranda var o kadar da gizli degil anlatiyorduu arkadaslar. Sen iranlimisin

• İranlı değilim ama İranlı olan arkadaşımdan biliyorum

En İyi Kız Görüşü

• İran kadınlara karşı çok katı
    Olmaması gereken kurallar var orada erkek arkadaşınla el ele sokakta dolaşamazsın bizler Oray'a misafir olarak gitsek de açık bir kadın başını dışarıda örtmek zorunda oranın kadınları sürücü kursuna giremiyor kadın oldukları için ehliyetsiz bile araba sürmeleri yasak hava karardıktan sonra bir kadının yalnız dışarıda dolaşması yasak bu uzar gider aslında
    İran denildiğinde baskıcı kadınlara sert olduğu geliyor daha da var aslında ama hatırlayamadım şimdi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 50

• evet cok ısterım tebrızı ısafhanı tahranı hurremşahı gormek zerduşlerın yasadıgı yerlerı gormek pers ımparatorlugunun tarıhını yerınde gormeyı cok ısterdım

0|0
    0|0
  • Hayır asla

0|0
    0|0
  • Evet, isterim.

0|0
    0|0
  • Isterim

0|0
    0|0
  • İsterdim

0|0
    0|0
    • Arkadaşım hasta mısın neden seri katilin fotoğrafını profil fotosu yapıyorsun
      Görmek mecburiyetinde miyiz?

• @Lavinia-_-34 Cuzz sanane? Şimdi otur yerine.

• yok kalsın

0|0
    0|0
  • 8 yıl kaldım heryerini gezdim hiç burdan gözüktüğü gibi bir yer değil okadar ambargoya rağmen genede ayakta adamlar ben imreniyorum şahsen 2. ülkem orası benim

0|0
    0|0
  • millet gitmeden atıp tutuyo burda ama farklı yer elbette görmekl isterimde isran polisi cok sıkıntılı tvde izlediğim kadarıyla

0|0
    0|0
  • Yok ya ne işim var kadınları azgınmış birde dayanamayım zina yapıcam ondan sonra kimse kurtaramaz beni asılmaktan :(

0|0
    0|0
  • Hiç düşünmedim

0|0
    0|0
  • 14 ay İran sınırında nöbet tuttum ama tahranı falan görmek isterdim

0|0
    0|0
  • Evet. İdamları ve kaybolan turistleri ile de ünlü.

1|1
    0|0
  • Merak ettiğim bir ülke. Görmek isterdim. Filipinler Tayvan tayland ve hongkong gibi Asya ve uzak dogu ülkelerini daha çok merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Güneydoğuyu anımsatıyor
    Yıkık dökük bir ülke.

0|0
    0|0
  • İran'ın...

0|0
    0|0
  • Yok istemem daha turkiyeyi gezmedim

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Merak ediyorum ama gezilecek O kadar ülke varken İran i ilk 50 ye koymam. Yaşam tarzıma ters, ne olacağı belli olmaz

0|0
    0|0
  • iranlılar kaçmaya çalışıyor

1|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Galiba babam Şu an da orda 😀

0|0
    0|0
  • İran halısını gördük, iranı gezmiş kadar olduk ya

0|0
    0|0
  • İran a kadar aklımda başka ülkeler var.

0|0
    0|0
  • isfahanı görmek ısterdım orayı gezmek dunyanın yarısını gezmek gıbıdır der ömer hayyam

0|0
    0|0
  • gittim gezdim

0|0
    0|0
  • yokk

0|0
    0|0
  • görmeye değer

0|0
    0|0
  • İsterdim, oradan da Lübnan'a gecerdim.

0|0
    0|0
  • pasaportum var irana sık sık gıdıp gelırım iş yüzünden sınıra yakın cok yakın hatta evımız var ıran gezilip görülecek yerlerden olmalı bence :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 31

Yükleniyor...