Kitap okuyan kız yok mu ya?

Kitap okuyan, Oğuz Atayı tanıyan, Franz Kafkayı bilen akıllı bir kız yok mu?

Kızların sohbeti çok sıkıcı. Erkekler, dedikodu ve dış görünüş üçgeninde tekrarlanan sıkıcı muhabbetleri var tüm kızların.

Şöyle kitap okuyan, yabancı dizi/ film bilgisi olan kültürlü, güzel, duygusal bir kız arıyorum bulamıyorum.

Özlemişim böyle kızları ama yok. Burda da yoktur kesin. Kızlar çok sıkıcısınız..

0|0
19|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sen oğuz atay okuyup pkumamışı küçümseyebiliyorsan ne manası kaldı okumuş olmanın, dizi film takip ediyor olamnın. İnsanlık zayıf kaldıktan sonra kütüphane soksan kafana manası yok. Hatun etkileyip ego kasıcaksın diye koca paragraf yazmışın be birader.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Erkeklerin de kız spor ve futbol üçgeninden sıkıldık ne yapalım?
    Genel kültürlü kimse kalmamış. Adam gibi konuşulmuyor kimseyle.

2|1
    0|0
  • Dostum sen kültürlü olsaydın bununla övünmemen gerektiğini, tüm insanların aynı olmadığını, genelleme yapmaman gerektiğini bilirdin. O yüzden sen aradığın profile denk değilsin. Hiç kusura bakma...

2|0
    0|1
  • Doğru söyledin

0|1
    0|0
  • Sizin gibi..

0|1
    0|0
  • Var da sana yok.

1|0
    0|0
  • oğuz atay tutunamayanlar der susarım :)

0|1
    0|0
  • Bu kız erkek diye ayırmadan genel olarak insanların sorunu.
    Oğuz Atay sevmem, yani bana ağır geldi. Ama Namık Kemal, Peyami Safa, Orhan Pamuk, Dostoyevski, Gorki, Erasmus gibi klasik yazarları okurum, severim.

Dizi-film ise oldum olası sevmedim, içim bayılır, vakit kaybı gibi gelir. Eksiklik olarak düşünmüyorum açıkçası :/

0|0
    0|0
  • ben okuyorum şahsen

0|1
    0|0
  • başlat bakalım... söyleşelim...

0|1
    0|0
  • Erkekler de Kim'in totişini, yoldan geçen kızın memesini konuşmak yerine atomu parçalıyor çünkü, sen de haklısın.

1|0
    0|0
  • Oğuz atay ı franz kafka yı bilmeyen insan var mı ki😄

0|1
    0|0
  • nerden biliyorsun olmadığını sanki türkiyeyi karış karış gezmiş 😂

0|0
    0|0
  • Türk edebiyatı okumuyorum ama severim okumayı. Okumayan insana cahil gözüyle bakıyorum açıkcası

0|0
    0|0
  • Sen bulamamışsın

0|0
    0|0
  • ben de wittgenstein, bachelard, adorno, blanchot, pynchon filan okuyan, bir de üstüne spor yapan ve ana dili gibi ingilizce konuşabilen erkek arıyorum ama bulamıyorum bir türlü.

0|0
    0|0
  • Ben severimde ne yazık ki benim de etrafımda öyle erkekler bulunmuyor bunu sadece kızlara yüklemek yanlış

0|0
    0|0
  • Okuyorum

0|1
    0|0
  • Kitaplarla cok hasirneşirim. Yabanci diziler, filmler ilgi alanıma giriyor. Kültürlü bir insan miyim bilinmez, kisiye gore degisir. Güzel degilim. Duygusal degilim. Hadi hoscakal :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Vardır ya kütüphaneye bir uğra

0|0
    0|0
  • Var kitap okuyan kızlar erkeklerden daha çok emin ol. Sana denk gelmemiş

0|0
    0|0
  • Her yerdeler

0|0
    0|0