Kapat

Bas bas müzik dinleyenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

caddelerde araç ile giderken son ses müzik dinleyenler hakkında ne düşünüyorsunuz, acaba dinledikleri müziği bize demi dinletmek istiyorlar..yada ilgimi çekmek istiyorlar acaba..

0|0
18|9

En İyi Kız Görüşü

• magandalık

ben de severim yüksek ses müzik dinlemeyi ama dışarıda insanları rahatsız etmeye gerek yok

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 17

• Bu sorunun cok basit ve kesin nedeni ilgi cekmek 'benim arabam var havaliyim coolum bana takil bebegim ve hayati yasa ! ' burda bile bir kadini arabayla,parayla elde edebilecegini sanan adamlar varken bu amac cogunuza mantikli geliyor olmali

0|0
    0|0
    • diable şahsıma eleştiriler yapma,seni kırmak istemiyorum..

• pardon ama ben sana bir sey demedim 'adamlar var' dedim neden durup dururken ustune alindin anlayamadim

• Yüksek sesle müzik dinlemekten bende hoşlanıyorum.Altında arabayla giden bir grup gencin amacı ne olabilir dikkat çekmek.

0|0
    1|0
  • Bende bindiğimde son ses açarım hoşuma gidiyor link

0|0
    0|0
  • ya ben şahsen sessiz müzik dinleyemm,tin tin uykum geliyo alışkanlıktır fazla yadırgamayın arkadaşlar..

0|0
    0|0
  • Amaç güzelim kulaklarıma tecavüz etmek.

Aynı zamanda telefon hopörlöründen müzik dinliyen canlılar var bunlara tahammül edemiyorum.

Bunun kulaklığını boşuna yapmamışlar dimi.

0|0
    0|0
  • kızlar baksın diye uğraşıyorlar..:) ama çoğu sesin dışarı gittiğinden fazla haberi olmuyor...ben seviyorum.. arabama atlayıp son ses müzik açıp gezicem ..hayalim bu..

0|0
    0|0
  • Benim bir arabam olsaydı bende öyle baslarla falan dinlerdim. Evet kesin öyle yapardım

0|1
    0|0
  • İlgi çekmek istiyorlar. Hele ki kış vakti camlar açık son ses müzik beni öldürecek bir gün.

1|0
    0|0
  • uzun yolda falan ıyı oluyorda caddede acanlara sovuyoruz aılecek :)

1|0
    0|0
  • bayılırım en büyük zevkim son ses müzikk ucur benii :))

1|0
    0|0
  • superrr superden otee ahrika yaaa tam yukske sesdee damba-durummm muhtesemmm:))

0|0
    0|0
  • her yerde vardir bi deli

0|0
    0|0
  • karakter meselesi birazda..:)

0|0
    0|0
  • Hava atmak içinmiş gibi geliyor ama aynı şeyi bende yapıyorum arabaya bindiğimde.

0|0
    0|0
    • nedense sakin müzikle araba kullanamıyorum,amacım etrafı rahatsız etmek değil,sadece hoşuma gidiyor,acaba dışarıdan serseri tipler bunlar diyemi düşündürtüyoruz milleti..

• Bende yüksek sesle dinliyorum ama fava atma gibi bir derdim yok sadece seviyorum son ses müzik'i

• Psikoloji bozulmuş dinlesin de rahatlasın derim.

0|0
    0|0
  • dis sesleri yok ediyoruz

0|0
    1|0
  • eğer mavi ışıklı falan bişeyse aklıma sadece "yürühen kerane" tanımı geliyo.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bazen yüksek sesle müzik dinlemek sadece yüksek sesle müzik dinlemektir, ama camlar açık, ve kafalar dışarı bakıyorsa sadece madmax alternatif tıp.

1|0
    0|0
  • Aşırı derecede sesi açıp insanları rahatsız etmek kimsenin hakkı değil. İnsanların çocuğu uyuyordur hastası vardır. Bana göre yanlış.

0|0
    0|0
  • Dışarıya dinletmiyorum ama camlar kapalı ses açık çok iyi gidiyor..sadece kendimi rahatsız ediyorum..

0|0
    0|0
  • duran trafikte bas bas açmak dikkat çekmek amaçlı.ama hızlı giderken falan uzun yolda tamamen keyif işi

0|0
    0|0
  • amaçları kafamızı çevirtip onlara baktırmak.

0|0
    0|0
  • böyle tiplere arızalı diyoruz :)

0|0
    0|0
  • müzikle havamı atılır :) kimin müziğiyle kime hava atıcan?bırakın bunları

0|0
    0|0
  • genelde ilgi çekmek için yapılır

0|0
    0|0
  • Yüksek müzikten zevk alıyor olabilirler, konuyu başka yerlere çekme reyiz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...