Bu zamana kadar okuduğunuz kitaplarda sizi derinden etkileyen bir kitap karakteri oldu mu?

Bu zamana kadar okuduğunuz kitaplarda gerçek hayatla bütünleştirdiğiniz, varlığını benimsediğiniz aklınızdan çıkmayan kişiliğiyle beyninizi sarsacak bir kitap karakteri var mı?

Edit: Yabancı/Ediz ÇAĞIRAN

1|0
17|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Oldu tabii ama ben daha çok kurguya bakıyorum

1|0
    0|0
  • Öyle derinden etkileyen olarak değil de derinlerinde yatanlardan dolayı: Faust ve Mobydick'den Ahab.

0|0
    0|0
  • Evet cin ali

0|0
    0|0
  • Oğuz ATAY-Selim

0|0
    0|0
  • reis çatlı

0|0
    0|0
  • gökhan barlas kasap etkileyiciydi.

0|0
    0|0
  • jack london ; martin eden

0|0
    0|0
  • Cin ali... bir insan bu kadarmı lay lay lom olur ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Veronika ölmek istiyor; veronika
    Kanlı pazar : olgaydı sanırım ordaki rus hatun
    wulf dorn un iki kitabındaki jan forster

1|0
    0|0
  • Dokunmadan sev kitabında hande ve umut vardı çok etkilenmiştim nedense :D
    @oxygeen dimi knka :D

1|0
    0|0
  • Çalıkuşu feride :D

1|0
    0|0
  • Madam bovary

1|0
    0|0
  • Yabancı-Albert Camus

1|0
    0|0
  • Senden önce ben/William

1|0
    0|0
  • Benim de Yabancı/Ediz Çağıran 😀😄😍

1|0
    0|0
  • Bir adam yaratmak/Hüsrev

0|0
    0|0
  • Vitale/Gözlerindeki canavar

0|0
    0|0
  • Evet oldu

0|0
    0|0
  • Jack London. .
    Judith McNaught

♡♡♡

0|0
    0|0
  • Reşat nuri Güntekin bir ladin dusmani

0|1
    0|0
  • Big Brother, 1984

0|0
    0|0
  • Ediz çağıran mı? Kızlar bu kadar basit olmayın gidin bir Varan 3 okuyun. Üzerinize kusmak istiyorum

1|0
    0|0
    • pardon da ben bir çok kitabı okudum ve bu hükme vardım varan şu bu zırvalıklarını aksine bütün klasik kitapları bitirdim her türlü kitabı okumaya da devam ediyorum ben de senin gibi sığ görüşlü wattpad platformundan çıkmış olduğu ve genç kitle tarafından benimsenmiş olduğu için olmayan beyninin önyargı süzgeciyle gelip de burda cool olmaya çalışma o beğenmediğin kitabı al da bir paragrafındaki betimlemeyi görde neyi küçümsemeye çalıştığını gör tabi idrak edebilirsen hiç sanmıyorum gerçi. Bu arada üzerine kusmaya değmezsin. Sen ve senin gibilerin anca yüzlerine tükürebilirim :)

• @arakne Kitabı okuduğumdan değil de nedense bu uzun açıklaman ve kendini savunman hoşuma gitti. Ama bence fazla bile açıklamışsın hatta açıklamasaydın kendini cool sansaydı

• Dorian Gray.

Bu arada yabancı denen rezalete kitap demek diğer kitaplara hakaret.

0|0
    0|0
  • Ediz aslında çok da iyi bir karakter değil bu kadar sevilmesi ilginç

0|0
    0|0
    • Yanılıyorsun Ediz'in yaptığı her şeyin bir sebebi var, çok sağlam bir karakter iyilik konusuna gelinirse de gerçek hayatta kimse Polyanna değil yaptığı hatalar olsa da bunları yaparken Doğayla bir ilişkisi yoktu

• Başakla beraber olduğunda ve söylediği cümlelerde gayet Doğa vardı. Doğa'yı kaç kez tecavüzle tehdit ettiği konusuna değinmiyorum bile. Evet etkileyici bir karakter ama iyi değil.

Yükleniyor...