Hangi yabancı diziye başlasam ?

Elimde çoğu yabancı dizi var gençler. Hangisine başlasam acaba tavsiyeleriniz var mı ?

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• dingin ama aniden nabız veren bir şeyler hoşuna giderse BREAKİNG BAD.

Tuvalet komedisi seviyorsan birazda cinsellik SHAMLESS..

gülmek istiyorsan hem de heyecanlanmak SUPERNATURAL

zeka oyunları izlemek istiyorsan PRİSON BREAK ( ama bunu izlediğini düşünüyorum :) )

heyecan+ adrenalin+ aksiyon+ devamlılık istiyorsan 24

fantastik bilimkurgu ( ama ağır felsefe) hoşuna giderse BATTELSTAR GALACTİCA

polisiye bilim kurgu istersen ( ağırrrr bilimmm, dibine kadar ) FRİNGE

toplumsal psikoloji sıkmazsa ve 50 li yıllar Amerikan hayatı özellikle reklam dünyası ilgini çekerse MAD MEN

sıkıntıdan patlamak istiyorsan SİX FEET UNDER ( ama iyidir :) )

bu önerilerin hepsini LOST u izlemiş olduğunu varsayarak verdim :)

1|1
    0|0
    • Six Feet Under efsane diziymis de 1.sezonu zor bela bitirmistim. Dexter'ı gay görmek çok üzdü beni. Ama bunu da bitirmek gerek tabii.

Lost'u hiç sorma ya 2.sezondan itibaren her hafta eş zamanlı takip ettim sonra nedense 5. veya 6.sezonda bıraktım hala bilmiyorum son 2-3 sezonunu.

Elimde bir tek 24 yok, Battlestar Galactica tarzı dizileri sevmiyorum. Diğleri izlenecek listemde var

• Yok yok değil. Gay olan Barney Stinson (HIMYM). Benim de idolüm olan adam gay çıkınca çok üzülmstüm 2 gün agladım odamda :D. 24'ü biiyorum full aksiyon ben çok severim öyle dizileri her bölümü film tadındaymıs ama 6 sezon sanırım ve her bölüm 40-50 dk. Ona vakit ayırmak lazım

• :) 8 sezon... 40 dakika... dediğim gibi göz atarsan ilk bölüme fikrini söylersin

Kızlar Ne Diyor 9

• Game of thrones.

0|1
    0|0
  • Dexter

Walking Dead

Dr. House

Breaking Bad

1|1
    0|0
  • The big bang theory, dexter, house bunları öneririm breaking bad içinde çok güzel diyolar, bulsam bende başlıcam.

0|1
    0|0
    • TBBT'yi yarım bırakmıstım. Dexter hayranıyım. House'u da 2.sezonda bırakmıstım. breaking bad'i de 2.sezonda bıraktım :)

• hayır duymamıştım da hiç, eğer zeki bir yazarn elinden çıkmamışsada izleyemiyorum pek açıkçası

• The It Crowd ingiliz komedisi. Şahsen ben acayip gülüyorum ingilizlere. Black Books, The It crowd süperdir. Blue Mountaın State ise bir üniversitede geçiyor amerikan komedisi. Kaslı erkekler, güzel kızlar, seks, içki vsvs tipik gençlik dizisi ama komedi unsuru çok yüksek. Bu arada cinsellik had safhada değil belaltı muhabbetler çok fazla sadece. Daha yeni 3.sezonunu bitirdim sonunda gözlerim doldu bir o kadar duygusal bitti komedi olmasına rağmen. En azından ilk sezonu izleyip şans ver

• hannibal

the walking dead

supernatural

arrow

mad man

game of thrones

0|1
    0|0
    • Hannibal'ı ilk defa duydum yeni bir dizi mi ? +Arrow o kadar iyi mi cidden ?

• hannibal 5. bölümde kesinlikle tavsiye ederim

• Dizileri satın alıyorum ben indirme imkanım yok o yüzden ilk sezon bitsin öyle alır izlerim. Yeni dizileri seviyorsan Banshee, Person of Interest'e de bir bak belki seversin. Ama banshee'de çok cinsellik var.

• fantastik,komedi,arkadaşlık dostluk konulu bir film arıyorsan tartışmasız MERLİN..

0|1
    0|0
    • Merlin'i sadece sen önerdin. Sonu çok dandik bitmis sakın izleme diyor herkes.

• aslında dandikte degildi güzeldi ama merlin diye bir büyücü var orda onun büyücü oldugu son dakikada digerlerine açıklandı büyücülügünün tadını çıkaramadı zavallıcık o yüzden öyle diyorlar bir sezon daha sürecekti özünde iyi dizidir :)

dizi izleyeceksen dizimagi öneririm güzel diziler var :)

• house a başla :)

0|0
    0|0
  • misfits misfits misfits misfit misfits :D

0|0
    0|0
  • arrowu izle...

0|0
    0|0
  • seceneklere sunsaydin daha iyi olurdu

0|0
    0|0
    • Married with Children.

Seinfeld

Friends

Oz

That's 70's Show

The Sopranos

Spaced

Black Books. (izledim)

Coupling

24

Alias

Band of Brothers

The Shield

Scrubs

Six Feet Under

Smallville

Firefly

Monk

The Wire

Arrested Development

Carnivale

Cold Case

Nip/Tuck

Two and a Half Men

5ive Days to Midnight

Entourage

House. (izledim)

Lost. (izledim)

Veronica Mars

Bones

Criminal Minds

Doctor Who

Extras

How İ Met Your Mother. (izledim)

İnto the West

• İts always sunny in philadelphia

My name is earl

Prison break. (izledim)

Rome

Supernatural

The Office

Weeds

Day Break

Dexter. (izledim)

Heroes

Jericho

Kyle XY. (izledim)

The it crowd. (izledim)

The lost room. (izledim)

The unit

Burn notice

Californication

Chuck. (izledim)

Gossip girl. (izledim)

Mad men

The big bang theory. (izledim)

Breaking bad

Fringe

Leverage

Merlin

Sons of anarchy

Terminator

Glee

Lie to me (izledim)

Misfits

Blue Mountain State (İzledim)

• White Collar

The pacific

Spartacus. (izledim)

Ek:

Jumong

Kingdom of the wind

Shameless

Walking Dead

Northern Exposure

Game of Thrones

Camelot

Elimde çoğu var düşün kararsızlıgımı :)

Erkekler Ne Diyor 6

• walking dead.. başladım bırakamıyorum :)

0|1
    0|0
  • How ı met your mother

1|1
    0|0
  • Keske hafıza kaybına ugrasam ve tekrar friends i izlesem yok böyle bişey abi ya hastasıyız dede.

0|1
    0|0
  • revolution ilk sezonu oynuyor, izlemek istersen epey sürükleyici bir dizi. Lostun sezonlarının havası var, zaten jj abrams ın dizisi.. Bitmek üzere olan dizileri izler misin bilemem ama polisiye seversen 24 ü izlemeden ölme derim..

0|0
    0|0
    • lostun ilk sezonları demek istedim. 24 ü de bitmek üzere olanlar kategorisinde değil de bitenler kategorisinde gör. devrik cümle kullanmışım :(

• Californication da komedi de bir numaradır.. İzlemek istersen bir bak. Sevgilinle sex yapmak gibi keyiflidir.. +18 dir. tavsiye edilir.

• İzledim onu. Shameless ile Californication'a bayılıyorum

• ''Shameless'' bir başla bırakamazsın.

0|0
    0|0
  • Nickini "p*rnocu" diye okudum :D Supernatural iyidir..

0|1
    0|0
    • Ergen dizisi değil dimi :) Vampirler, kurtadamlar falan.

• Doğaüstü ne varsa.. ilk sezon şehir efsaneleri üzerinde duruyor daha sonra şeytanlar, iblisler vs vs. Sağlam bir kurgusu var en azından 5inci sezona kadar.

Yükleniyor...