Kitap okumayı istiyorum fakat okuyamayacak kadar tembelim ve kitap okumayı sevmiyorum?

kitap okumayı istiyorum ama kitap okumayı sevmiyorum. okuyabilmek için ne yapabilirim. bide kitap sıkıcı olunca bir anda tüme varıp tüm kitaplar sıkıcıymış düşüncesi oluşuyor. ne yapıyım da okuyayım.

1|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Önce hangi türden sevdiğini öğren sonra o tarzda kitap oku işte :D Sürükleyici bir kitap olsun ama

0|1
    0|0
    • sefillerin tarzı güzeldi. belki beğenmeyeceksiniz ama harry potter ve yüzüklerin de tarzı güzeldi. hayalperest biriyimdir hayal kurduran betimlemeleri iyi kitapları seviyorum.

yüzüklerin efendisi filmi çıktığında nerdeyse o sahneleri görmüş gibiydim. çünkü o kadar iyi betimlenmiş ki kitap yönetmende okuyunca aynılarını görmüş...

• Tarih seviyor musun bilmiyorum ama ben şu an
      Paul Doherty' in Batıdan Gelen İblis kitabını okuyorum bayağı sardı beni sıkılmadan okuyorum yani baya sürükleyici bir kitap Mısır tarihli macera kitabı Anlatım şekli falan da çok iyi geçmiş zamanlara götürüyor sanki beni :) Buna da bir bak derim tarih seversen :)

• Teşekkürler EİG için :)

En İyi Erkek Görüşü

• kanka sen bir eliini yüzünü yıka

0|1
    0|0
    • uykum geliyo okurken istersem havuzun içinde okuyayım. zamanında bir gecede gıcık olup 1000 sayfa kitabı bitirmişliğim var ama yeri geliyo 5 sayfa okuyamıyorum...

Kızlar Ne Diyor 5

• Ufaktan başla okumata. Karikatürlerle, dergilerle. Okumaya alışınca ilgi alanın olan kitapları okumaya başlarsın.

0|2
    0|0
  • Bende öyleyim 2 sayfa okumaya teşebbüs etsem hemen üstüme üstüme geliyo kapatıyorum seviyorum ama nefret ediyorum çok sıkıcı

0|1
    0|0
    • şibumiye başladım arkadaşın zoruyla 30 sayfada sıkıldım bıraktım. tekrar başlattı 100 sayfada bişey olmadı sıkıldım zaten ondan sonra başlıyordu dedi. 300 sayfa kitap 100 sayfada konuya girememiş. güzel olsada sıkıyor beni. ama sefilleri keşke hiç bitmese diyerek okudum...

• Wattpad kitaplarını oku (ergence olsada kitap okumayı alışkanlık yapmak için iyi)

0|1
    0|0
  • Ne tür bir psikopatsın ne şekilsin oğlum sen?

0|1
    0|0
    • kendimle savaşıyorum. bir yanım git kitap oku diyo diğeri müzik dinle derken çatışmaktan yorulup yatıyorum. uyu diyen taraf kazanıyo hep :D

• Kendi zevkini belirleyip ona göre seçmelisin kitabı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• aynı ben bir ara 2 tane kitap bitirdim gaza gelip sonra gene sıkıldım.

0|1
    0|0
  • Ince eglencelik kitaplardan basla

0|1
    0|0
    • a101 kataloğunu denedim ondanda sıkıldım :D aslında sürükleyici kitap bulsam başlarıda sıkıcı olmayacak sayfa sayısı sorun değil. bırakırsam başında bırakıyorum...

Yükleniyor...