Elektro gitar mı piyano mu?

Müzik kursuna gideceğim de elektro gitar veya piyano arasında gidip geliyorum ikisini öğrenmek gibi bir şansım da var fakat birini seçip onda ileriye gitmek istiyorum siz olsanız hangisini seçerdiniz?

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• Benim tavsiyem Rock Gitar.. Hayırdır grup mu kuruluyor?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Bence Piyano öğren derim armoni felan var onda onu bir öğrenirsen farklı besteler bile yaparsın. Herkes az buçuk gitar çalıyor ancak piyano çalamıyor. Bende piyano çalabilmek için çalışıyorum.

1|0
    0|0
  • ben elektro çalıyorum. gayet tatmin edici. kişiden kişiye değişir o

1|0
    0|0
  • Ben ses sanatçısıyım fikrimi sorarsan önce klasik gitarla başlamanı ve sonra elektro gitara geçmeni öneririm.

1|0
    0|0
    • Bu yaygin bir inanistir lakin tamamiyle yanlistir.

Klasik gitar akustiktir. Perde, sap kalinligi tel araligi ve naylon telden olmasi gibi farkliliklardan dolayi en onemlisi de, tirnakla calinmasi yuzunden elektro gitarla alakasi yoktur.

Elektro gitar basli basina bir setup ister. Amfi, pedal efektler, calim tekniginde pena kullanimi, manyetik anahtari ve tremolo kolu kontrolu, pull mute teknikleri vs vs.
      Ikisinin ortak ozelligi 6 telli olmasi sadece

• Ben klasik gitarla elektro gitarın aynı olduğunu mu söyledim? Klasik gitarı önerdim ve daha sonra elektro gitara yönelmesini söyledim. Klasik çalan biri elektroya geçişte zorlanmaz. 11 yıldır müzik sektöründeyim ve çalamadığım hemen hemen müzik aleti kalmadı.

• Elektro gitar Ögrenirsen banada ögret lütfennnn :)

1|0
    0|0
  • Müzik tarzını söylesen belki yardımcı olabilirim

1|0
    0|0
    • Genellikle ruhuma göre ve çok sakin bir yapım var ama ma sert ve rock türü müzikler de çok hoşuma gider.

• Hem klasik hem rock / metal seviyorsun yani?
      Güzel. Ben şahsen piyano hayranıyım. Ama sana kalmış ne diyebilirim.

• Elektro gitarda müzik kulağın ve bilgin gelişmez piyano daha temel ve egitici olur

1|0
    0|0
  • Elektro gitar ve piyano bambaska dunyalar.
    Kimleri dinlersin. Idol sanatcilarin veya muzik tarzin nedir.

0|0
    0|0
    • Genellikle rock tarzına bayılırım. Pera, Gripin, Leyla the band, Nirvana, Avril Lavigne vs vs. Ama piyanodaki o sakinlik de çok hoşuma gidiyor. Bu yüzden kararsız kaldım.

• bateri

0|0
    0|0
  • Piyano daha elit.

0|0
    0|0
  • piyano kızlar için daha uygun bence

0|0
    0|0
    • Kız erkek kısmını geç ya kick boksa da gidiyorum ben :D sen olsan hangisini çalardın?

• şimdi ruh halin nasılsa ki ben ruh halini az buçuk anladım
      senin yerinde olsam ikisine de gitmem
      bateri kursuna giderim sende o hava var çünkü

• Hep öyle diyorlar da ben pek sevmiyorum bateriyi

• Piyano zaten gitar virtüözüyüm :)

0|0
    0|0
  • Elektro gitar knks

0|0
    0|0
  • elektropiyano :D

0|0
    0|0
  • piyano

0|0
    0|0
    • ben klasik gitar çalıyorum 4 5 senedir şimdi herkes gitarist 4 akor çalan gitarist piyano seviyorum daha duygusal ve akıcı duruyor ilerde virtüöz olup daha başarılı yerlerde olabilirsin aşkın simgesidir piyano

• Ya ben ileride müzik alanında bir kariyer düşünmüyorum sadece merakımı gidericem

• Tek. Gitar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...